Magrati näputööd
Magrati näputööd
Ühe käsitööaustaja tagasihoidlikud tegemised.
13 Detsember 2007

PÄKAPIKUTAMISEST


Tundub, et mina olen see aasta küll väga hea laps olnud. Või siis on kuskil jõuluvana heade-pahade nimekirjas mõni apsakas tehtud Sest päkapikk Uinukilt täna minuni jõudnud päkapakk on lihtsalt (vabandust keelekasutuse pärast) paganama imeline.
Päkapikkudel on vist küll võluvõimed, sest kuidas muidu oleks nad teadnud minu äsja tärganud armastusest õhkõrnade heegeldatud asjade vastu, ja osanud pakki panna just vajaliku ajakirja ja toki heegelniiti? Või teadnud, et ma just hiljuti olen hakanud mõtlema silmustemarkerite soetamise peale? Või teadnud, et just see aasta on mul hirmus kihk oma kodu pühade puhul isetehtud kaunistustega kaunistada, aga, nagu ikka, olen ma nende isetegemisega puha ajahätta jäänud? Need inglid ja linikukesed on lihtsalt fantastilised, aitähh! Šokolaadikujukesed juba otsas ja mängupingviini omastas pisipiiga esimesel võimalusel Roosiküünal on väga hea lõhnaga ja küünlaalusega küünal väga ilus! Kahjuks on mul keskpärane fotoaparaat ja veelgi keskpärasem pildistamisoskus, ja nii mõnigi detail läheb kaduma. Ei suuda kuidagi välja tuua näiteks selle ehtekomplekti võrratut öösinist tooni, ega ole korralikult näha et linikute äärtesse on sisse heegeldatud pärlid, või et silmusemarkerite tumesinistel pärlikestel on tegelikult veel peal pisikesed hõbedased tähekesed Täpselt nii pisidetailideni ilus ja läbimõeldud on see kingitus Suur-suur aitähh Sulle veelkord, Uinuk!
Mina tegin kingituse sedakorda Karmenile. Koosnes see heegeldatud kotist, sallist, piparkookidest ja ühest raamatust, mis mulle endale tohutult imponeerib, niisiis arvasin et see võiks ka teisele käsitöölisele meeldida: Mary Webb "Koekirjad". Pilt sai kiiruga tehtud ja kehvake, vabandust.
Palju piparkooke ja hääd pühadeootust!

Magrat posted @ 22:05 - Link - kommentaarid (1)