Magrati näputööd
Magrati näputööd
Ühe käsitööaustaja tagasihoidlikud tegemised.
20 Juuni 2008
5 KÜSIMUST


Linca saatis teatepulga edasi minule

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Sarnaselt Linca endaga, lõpetasin ka mina siis 11 klassi vanust oli siis 16... Peas keerlesid tol aal vast peamiselt hobused (käisin siis veel ratsutamas, peaaegu et elasin tallis!) ja tiinekatele kohaselt vastassugupoole esindajad

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
Juuksurisse oleks vaja minna. Tõsiselt. Soeng ei kannata enam endalgi peeglist vaadata!
Uued dokumendid tuleks ära taodelda. Märkamatult on vanad jõudnud oma kehtivusaja lõpule.
Lapse lasteaiakoha pärast oleks vaja paanitseda.
Nii mõnigi käsitöö projekt ootab lõpetamist.
Ja muidugi vana hea klassika, koristada-oleks-vaja. Täiesti hämmastav, kuidas absoluutselt ALATI oleks midagi koristada vaja!

3. Lemmiksnäkid?
Igasugused hommikusöögi helbed. Ilma piimata. Tavalised maisihelbed ja igasugused kaneeliga kaetud variandid on parimad

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Kõigepealt vabaneks laenudest. Kui siis veel raha üle jääks, ostaks endale maja. Sellise, nagu tahaks. Kui raha ikka veel üle oleks, ostaks hästi palju raamatuid ja läheks reisiks natuke. Ja suurendaks oma järelkasvu kohe ja muretult veel kahe lapse võrra (sest jah, eks majanduslik kindlustunne on ju ka pere puhul faktor, isegi kui ei tahaks et see nii oleks). Ja otsiks omale töö mida TAHAKS teha, hoolimata tasust.

5. Kohad, kus oled elanud?
Rapla, Tallinn


mina omakorda saadan edasi Kairule, Kristabile, Rohelisele,
Lobeeliale,
Kuutydrukule. Kui keegi on juba topelt... noh, ei pidavat kärisema


Magrat posted @ 06:33 - Link - kommentaarid (4)
19 Juuni 2008
VÄRVISPEKTER 2008: MAI - ROOSA


Inimese kohta, kes arvab, et roosa ei ole päris tema värv, leidsin ma oma kodust hämmastaval hulgal roosat lõnga. Nii et minu maikuu roosa on selline mitu-kärbest-ühe-hoobiga projekt: 1) sain maikuu roosa tehtud, 2) sain tehtud oma esimese pääsusaba, 3) sain oma koduseid lõngavarusid vähendada.
Ja sall ise! Fantastiline muster! Pole ime et see nii populaarne on, nüüd kus olen ka ise teinud, ei oska küll muud teha kui ainult kiita! Võrdlemisi lihtne teha, ja tulem imeilus. Nuppudega oli küll natuke pusimist, aga see oli seda ka väärt. Ja õppisin enda jaoks ka midagi uut, ei olnud enne kokku puutunud ei sellise silmuste loomise, ega mahakudumisega (see mahakudumismeetod meeldis kohe eriti!).
Sai teine siis selline roosa ja mohäärine, suurust nii 180x90cm, tehtud varrastel 4,5.hmm, kui nüüd kiirustada siis saaks ehk juunikuu kollase õigel kuul tehtud ja oma projektiga taas järje peale


Head lähenevat jaani nädalavahetust
Magrat posted @ 04:46 - Link - kommentaarid (13)