Katrini näputööd
About Me
Age: 35
Location: Harjumaa
Zodiac Sign: Ambur
Likes
Heegeldada,kududa (varrastel ja telgedel) tikkida jne.
Dislikes
Õelad inimesed
Link
VÄRVIPAKIVAHETUS.
SAMSARA
Lõngaga mässaja

Quote

Archive
Viimased postitused
Märts 2011

Currently

Reading
midagi põnevat nt.Patricia Cornwelli raamatuid

Last Movie
Lemmikuks on MCLeodi tütred

Listening to

Katrini näputööd
Koon, küpsetan,heegeldan, tikin ja kui aega üle jääb siis õpin midagi uut selgeks.
20 Märts 2011
Kassid pidid alati kukkudes jalgele jääma aga paistab et täna olen rohkem jänese kui kassi aastal sündinud.
Mulle meeldib lund rookida -vähemalt tänaseni meeldis. Täna käisin oma uue, laia lumesahaga lund lükkamas , lumi oli sula ja raske, tuli lihtsalt kõvemini lükata, Lükkasingi ja ühtäkki leidsin ennast kõhuli maast, vähe sellest , ma ei jõudnud nägu täiesti ära keerata ja sain vägeva obaduse lumesaga metallvarrega. Nüüd istun siin arvuti taga peidus, otsaesisel suuuuuur muhk, mokk ja käed lõhki ning jalg sinine ja paistes. Näen välja nagu oleksin kaklemas käinud.
Nüüd olen siin üritanud blogi tausta muuta aga see ka ei õnnestu.Uue pildi sain küll aga see kordub ja on postituste taga aga mina tahtsin 1 pilti kogu taustaks. Noh 3 tundi olen nikerdanud ja ei midagi - kui see arvuti on ikka ainult isetegijas,pangas käimiseks ja meilide lugemiseks mõeldud siis vist ei tasu üritadagi midagi rohkemat! Kõik õpetused lugesin läbi aga ikka ei saa sellest tuhkagi aru! Igasugu lühendid ja mõisted

Noh aitab hädaldamisest! Minu eelmise nädala käsitöö on siis järgmine:
From Mar 20, 2011

See käsitöö kuulub minu ameti juurde aga alljärgnev on minu esimene nii uhke pulmatort
From Mar 20, 2011

From Mar 20, 2011

Kuna külajutud on kerged tulema siis mainin siin kohe ka ära - ei need ei olnud minu pulmad ja sellel tordil on minu nimekaimu nimi! Juhtus lihtsalt nii et esimene tort kuhu pidin nime peale kirjutama oli minu nimega tort
Ja kui nüüd 1 pilti tähelepanelikult vaadata siis võib seal näha ka meie lõbusat abilist Triinut. Aitäh Triinu!!
Pildid on tehtud 3-4 tundi enne kesköist tordisöömist. Oleksid nad varem torti söönud oleksin ise saali pilti tegema hiilinud (kõik läksid välja ja töötajatele anti 30min aega tort saali keskele orgunnida) aga minu tööpäev lõppes varem ja kuna poeg oli üksi kodus siis ei jäänud ma sinna kauemaks kui hädavajalik.
Nokitsemist ja ettevalmistustöid oli mitmeks päevaks aga valmis sain! (mina olen muidugi rahul ja oletan et ka pulmalised olid rahul sest tort söödi ära,ainult mõned suhkrulilled jäid järgi)
KatrinT posted @ 15:57 - Link - kommentaarid (2)044640 visits