Katrini näputööd
About Me
Age: 35
Location: Harjumaa
Zodiac Sign: Ambur
Likes
Heegeldada,kududa (varrastel ja telgedel) tikkida jne.
Dislikes
Õelad inimesed
Link
VÄRVIPAKIVAHETUS.
SAMSARA
Lõngaga mässaja

Quote

Archive
Viimased postitused
Oktoober 2012
Aprill 2011
Märts 2011
Detsember 2010
Detsember 2009
Juuli 2009
Aprill 2009
Veebruar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
Juuli 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Aprill 2007
Märts 2007
Veebruar 2007
Jaanuar 2007
Detsember 2006

Currently

Reading
midagi põnevat nt.Patricia Cornwelli raamatuid

Last Movie
Lemmikuks on MCLeodi tütred

Listening to

Katrini näputööd
Koon, küpsetan,heegeldan, tikin ja kui aega üle jääb siis õpin midagi uut selgeks.
20 Mai 2007
TK:Hoiukoht käsitöövahenditele
idee sain ühest vanemast Suuri Käsityö lehest

Kuna enamus nõelu on mul ühes topsikus siis alati kui õmmeldes vms nõelu õngitsema hakkan siis torkan näppu nüüd tuleks 1 suurem nõelapadi kah teha siis oleks kõik imeline aga kuna praegu on aias palju tegemist siis ei hakka midagi lubama.
KatrinT posted @ 15:31 - Link - kommentaarid (2)

18 Mai 2007
Nagu lubasin nädal tagasi siin siis on see pilt mis valmis jälle mai kuu Minu Käsitööd ajakirja mustri järgi:

Pilt mahtus ilusti 21x30cm raami ja läheb homme kingipakis oma omanikule.
Eile ajakirju lapates avastasin et mul on ka teine ajakiri kus selline ja lisaks veel siniste liblikatega muster sees (oli vist võšitõje kartinõ) Tegelikult otsisin punase ja valge ratsuritähe mustrit sest tahtsin tädile sünnipäevaks teha 2 pilti aga leidsin jälle hoopis muid mustreid aga seda õiget ei leidnudki. Noh küll see siis kui vaja pole välja tuleb.
Teen siis nüüd jälle uut pilti aga isu hakkab vaikselt ära kaduma nii et kui see valmis saab peab pausi pidama ... samas aga varsti tuleb uus minu käsitööd ajakiri ja seal on uued mustrid ...
Ah ja kas olete märganud et pääsukesed on ka juba kohal! Käisin lillepeenras sonkimas (lihtsalt ei saa sõrmi mullaseks tegemata jätta) ja 2 pääsukest istusid el.traadil - nii ma neid siis märkasin . Ja rohi on juba nii kõrgeks kasvanud et peab vist nädalavahetuse muru niites/trimmerdades mööda saatma - kui keegi muidugi bentsu märkaks tuua Lähim bensukas 20km kaugusel ja ainult muruniitmise pärast ei hakka sinna keegi sõitma ??:
Nüüd aga lähen ja nokitsen edasi . Ilusat nädalavahetust kõigile !
Oh ja juba 7557 külalist
KatrinT posted @ 18:42 - Link - kommentaarid (3)

12 Mai 2007
Täna valmis siis uus pilt mille tegemine võttis aega nädala:

värvid ei ole päris need mis Minu Käsitöö ajakirjas (mai kuu) sest sobitasin jääke ja vene mulineesid millel pole numbreid. Aga minu meelest on tulemus päris ok. Kiiresti sai ta valmis lihtsalt seetõttu et erinevaid värve oli vähe ja tausta polnud vaja teha.
Õhtul aga pean hakkama uue pildi jaoks riiet otsima - ja kui pilt valmis saab (loodetavasti järgmiseks nädalavahetuseks) siis näitan teile ka. Nüüd aga pean väljas mõned lilleseemned maha raputama enne kui hilja on.
Ilusat emadepäeva teile!
KatrinT posted @ 14:04 - Link - kommentaarid (5)

06 Mai 2007
Täna pole postituses juttu käsitööst vaid hoopis mõtlematute inimeste KÄTETÖÖST
Olen kohe päris kuri selliste lohakate inimeste peale kes metsas oma koni ilusti ära ei kustuta ja kes armastavad metsas lõkkeid teha - siin siis tulemus:
Öeldakse et tuletõrje tuleb ruttu ja ootamine lihtsalt tundub pikana aga kui ma nüüd oma kõnede väljavõtet vaatan siis võttis neil aega 25 min. et kohale jõuda ja minu meelest tulevad nad siit samast ca 9 km kauguselt. Aga noh õnneks ei põlenud palju metsa ära - saime varakult jaole. oleks võinud veel hullemini minna.
Ah ja kui nurisemiseks läks siis kas keegi on märganud et ajakirja Minu käsitööd (mai kuu) mustrilehel on lillepildi muster poolik - osa ruute on piiratud musta joonega aga seda mis värv seal käib pole märgitud - tuleb pildi pealt järgi vaadata. Teiste mustritega seda häda ei ole.
Ehk nüüd õnnestub ka natuke käsitööd nokitseda- ühel seelikul on vaja haak ette panna ja teine vaja välja lõigata nii et ei muud kui õmblusmasina manu
Loodan et teil oli ilusam nädalavahetus!
KatrinT posted @ 17:07 - Link - kommentaarid (2)

01 Mai 2007
HURRAAA!!!Alustasin selle pildi tikkimist veebruari keskpaigas ja nüüd on see siis valmis! Tehtud! Ainus häda on see et pildiraami pole, ostsin küll eile Yskist pildiraami 30x40 aga pilt on 34x46 ja ma lihtsalt ei raatsi seda sinna väiksemasse raami suruda , olen nii palju vaeva näinud ja nüüd peab ka kõik näha olema! Noh ja kui pilt üle lahe läheb siis võib juhtuda et soovitakse üldse mingit laia kuldset/hõbedast nikerdustega raami. Aga sel juhul võivad nad ju selle ise ära raamida lasta.
No ja nüüd on muidugi uus mure – paari kuuga on jälle tekkinud majapidamisse nii palju uusi käsitööajakirju, et ei oska kohe endale uut tikkimistööd leida – tahaks kohe kõike teha (ok võib-olla mitte just kõiki aga ½ näiteks)Pean siis nüüd jälle oma ajakirju lappama minema ja ehk jääb mõni huvitav asi ette mille jaoks on ka niidid olemas.
Muide uues maikuu „Minu käsitööd” ajakirjaski oli mitu kena pilti tikkimiseks. Ah see otsustamine mida teha ja mida mitte on ikka nii raske!
KatrinT posted @ 16:00 - Link - kommentaarid (25)045884 visits