Niizama...
Niizama...

Mõned mu tegemised.


23 Jaanuar 2018
Eile tegin siis üle pika aja enda sülearvuti lahti. Siiamaale olen üritanud telefoniga hakkama saada, sest see on ikka tükkmaad kompaktsem. Igatahes, puhtjuhuslikult meenus mulle kunagi tehtud wordpressi blogi, millesse ma ei olnud veel midagi eriti postitanudki. Natukene raske südamega tegin siis blogi korda (seadistused, välimus jne) ja otsustasin sinna üle kolida. Kui kellelegi pakub huvi, siis aadress on siin .

PS: Proovisin uut õmblusmasinat ja mis teha, ei ole pikalt masinat kasutanud ja päris sinka-vonka jooksis õmblus . Mis seal ikka, tuleb lihtsalt rohkem harjutada ja õmmelda.
Kitty1221 06:06 - Link - kommentaarid

13 Jaanuar 2018
Tänase päeva kõige suuremaks üllatuseks oli mulle mehe poolt ostetud ja väikese hilinemisega saabunud õmblusmasin. Tegemist siis sellise isendiga nagu Janome TC-1214. Nüüd saab siis usinasti magamistoa kardinad lõpuni õmmelda (sest oi kui jube neid käsitsi teha oli - kõige suurema sain valmis ja rohkem seda kangast enam näha ka ei tahtnud).

Kudumise poole pealt sain valmis haapsalu salli keskmise osa. Nüüd vaja äärepits teha, silmusedki olid juba üles loodud (471)... ja siis, kuna mees hakkas sealsamas fotosid sorteerima, jooksid osad silmad vardalt maha. Päästa polnud enam midagi ja ei tahtnud eile ebam uuesti alustada. Kui kord jälle hoog peale tuleb eks siis teen.
Kitty1221 15:38 - Link - kommentaarid (3)

11 Jaanuar 2018
Uurisin taas täna foorumit, vaatasin enda profiili. Mõelda vaid, järgmine aasta saaks mul 10 aastat täis siin foorumis. Loodetavasti see ikka püsib nii kaua üleval. Kuigi tundub, et vist enam pikka pidu ei ole.

Kui foorum kord kaob, siis mina olen küll õnnetu. Mulle meeldib käia seda lugemas (eriti kudumise alafoorumit) ja kuigi ma ise ei postita peaaegu kunagi midagi, on ikkagi kurb, et enamus inimesi on kolinud kas facebooki või mujale foorumitesse. Ja Isetegija muudkui hääbub vaikselt.
Kitty1221 15:02 - Link - kommentaarid (3)