Niizama...
Niizama...

Mõned mu tegemised.


30 Detsember 2017
Lõpuks ometi on jõulud möödas. Mitte et mul nende vastu midagi oleks, aga kogu see möll ja jant mis nendega kaasneb on lihtsalt õudne.

Käsitööalaselt on aga olnud paar tegusat nädalat. Köögi ja magamistoa jaoks sai ostetud kardinariiet ja köögikardinate servad palistasin käsitsi ka juba ära. Magamistoa kardinatele sai aga vaadatud riie, mida käsitsi on üsna paha õmmelda. Siiski sain ühe (kõige suurema) kardina valmis. Ülejäänud kolm peavad kahjuks uut aastat ootama.

Koostöös mehega tegime korda vana söögitooli, mille me osta.ee-st peaaegu niisama saime. Mees värvis tooli tumeroheliseks ja mina tegin toolile beebi jaoks oran˛ist mööbliriidest ja poroloonist padja. Pisike põnn oli sellega väga rahul.

Haapsalu sall on ka kenasti edenenud. Kuigi saan seda kududa ainult aiis kui beebi tudub (ja ta tudub väga kaootiliselt), on seda tehtud juba peaaegu 40 cm. Arvasin, et kuna vardal on palju silmuseid, et siis edeneb see aeglaselt, aga tegelikult on läinud lihtsamalt kui ma oleks üldse arvanud.


Kitty1221 20:00 - Link - kommentaarid

10 Detsember 2017
Eile sai siis taas kohalikku käsitööpoodi külastatud ja endale puust 2.0mm vardad soetatud. Tunne ikka hoopis teine, selle lõnga jaoks ikka tavalised teflonkattega vardad ei sobi. Lõnga jäikus ei häiri enam niiväga ja kuigi praegu näeb kudum välja nagu kaootiline pusa, siis tundub, et saab ikkagi asja sellest. Iseasi muidugi kui kaua mul selle kudumisega aega läheb - 4,5-kuuse beebi kõrvalt ei jää käsitöö jaoks just kuigi palju aega.

PS: ilusat teist adventi kõikidele!
Kitty1221 09:22 - Link - kommentaarid

08 Detsember 2017
Niisiis, palju aega jälle mööda läinud, igasuguseid asju tehtud, aga vot siia postitamise olen täitsa ära unustanud...

Eile sai aga lõngapoes käidud ning ostsin toki haapsalu salli lõnga, sest kuigi viimati sai sellist asja kootud keskkoolis, tuli mulle mingi tuhin peale ja tahan jälle millegi vägevaga hakkama saada. Aga... lõngas olen ma natuke pettunud. Seda, et see kare on, sellest sain ma juba poes aru, aga kodus avastasin, et lisaks sellele on see olenemata enda peenusest jube jäik. Vardad jäid eile ostmata, sest arvasin ekslikult, et saan nendega hakkama mis mul juba olemas olid ja võibolla tõesti on peenemate puust/bambusest varrastega tunne teine, aga praegu närib mind küll kahtluseuss, sest ma ei ole enam kindel, kas selle lõnga ostmine oli õige tegu.
Kitty1221 07:14 - Link - kommentaarid (2)