Punase tellise 2.korrusel
Punase tellise 2.korrusel
23 Mai 2011
Rahvariided on minu jaoks olnud alati nö "kõrgemast soost riided". Olen ise rahvatantsu tantsinud 15 aastat oma elust ning rahvariided on isegi olnud minu igapäevariietus (tantsupeo ajal). Lisaks kõigele olen mingi aeg isegi rahvariidelao "laomutt" olnud. Endale pole veel rahvariideid teinud, aga sain käe valgeks rahvariiete õmblemise osas. Kahjuks ei saa ma uhkustada, et seelikuriie oleks enda kootud ja ka tikitud osa oli juba valmis, ainult õmblemise vaev.
Modellideks laenasin Sossu printsesse.

» Lukumetuku posted @ 14:17 » - Link - kommentaarid (2)
12 Mai 2011

Minu esimene TK projekt õnnelikult lõppenud. Idee - suvaline liblikapilt interneedusest


Mulle meeldib teki tegemisse suhtuda disaneriliku loomingulisusega (töö käigus muuta peaaegu kõike, mis algul on plaanis olnud) ehk siis kui ma teki tegemist alustan, siis mul pole õrnematki aimu, milline on lõpptulemus. Selline ta siis seekord sai - 158x198cm
"92 liblikat"
» Lukumetuku posted @ 20:15 » - Link - kommentaarid (16)
03 Mai 2011
Beebitekk "Põder aasal" mõõdud 79x101cm» Lukumetuku posted @ 10:05 » - Link - kommentaarid (5)
02 Mai 2011
Rubriik "LÕPETAMATA TÖÖD" VOL.9

Ja lõpusirge paistabki, minu viimane järeleaitamise tund on nüüd läbi. 2 lapitekki lõpetatud - juhuuu. (Neid eelnevalt lubatud patju ei tule).
Sirvides ajakirja Quiltemagasinet, nr.6/09, tekkis isu teha samasugune tekk.


Ja siin on siis 2 ühesugust, kuid siiski täiesti erinevat lapitekki. Erinevus seisneb "mustri" laiuses ja teppimisniidi värvuses. Tekid on planeeritud elutuppa kahele diivanile juhuks, kui teleka ees uni peale kipub tulema ja jahedus hakkab kimbutama.


Tekk number üks, mõõdud 198x149cmTekk number kaks, mõõdud 198x145cm


Uued ideed võivad taas mu uksele koputada, ma lasen nad nüüd lahkelt punase tellise teisele korrusele uitama.

P.S. Teen vaikselt sõprust photoshopiga, et oleks ilus oma blogi imetleda (aga pole veel seda õiget raami pildi ümber leidnud...)

» Lukumetuku posted @ 13:34 » - Link - kommentaarid (8)