Punase tellise 2.korrusel
Punase tellise 2.korrusel
23 Jaanuar 2012
Kindlasti on mõnel mõtisklus, et blogis pole tükk aega kippu ega kõppu salaarmastusest - lapitekkidest. Ma olen tahtnud esmalt kõik muu laualt ära saada ja siis alles 'magustoidu' kallale asuda, aga nii ma ei jõuakski, sest alati on midagi muud teha. Nüüd viskasin kõik muu nurka ja lapitasin veidi. See on nagu teraapia nii rahustav ja loominguline. Tegin mänguteki pisikesele Gloriale. Tekk tehnilises mõtted on üks suur kõikekohane kant, mõõtudelt 120x120. Inspiratsioon tuli kangalt.


Lilled on kergelt vatiiniga topitud ning hiljem peale õmmeldud.Lillede ja kandi vahelise pinna teppisin nii hästi kui oskasin lilleliseks. Tööstusliku universaaliga, omamata ülakanga sööteseadet, on see suht keeruline tegemine.Kihtide fikseerimisel kasutasin aerosoolliimi, aga ... ma ei tea, kas vatiin oli üle mõistuse paks või on asi ikkagi sööteseadme puudumises, noh see ei toiminud nagu oleks tahtnud/pidanud/soovinud jne.


Aga selline ta siis sai, ise hullult õnnelik tulemuse üle
» Lukumetuku posted @ 11:02 » - Link - kommentaarid (12)
04 Jaanuar 2012
Üks asi on veel hingel... Jõuludeks sai tööle pandud piparkoogivabrik, kus valmisid igasugused põnevad asjad ja olendid. See oli äge! Olenemata sellest, et viimistlusprotsess (kaunistamine) kestis 2,5 tundi ning oli üpriski väsitav, sai tulemus väga hea (mu meelest). Sellel hooajal sai kokku tehtud ja küpsetatud üle 10kg piparkoogitainast - minev kaup Kuna ma lapsepõlves ei saanud piisavalt süüa ei piparkoogitainast ega piparkooke, siis nüüd ma teen tainast ise ja küpsetan seda niipalju, et isu ükskord täis saaks.» Lukumetuku posted @ 21:00 » - Link - kommentaarid (1)
Enne kui kuuse välja tagasi viime, näitan ka kuuse pilti ning ehteid, mis sai tehtud.


Ehted on tehtud vilditaolisest materjalist. Kujundite tegemiseks kasutasin piparkoogivorme, peale tikkisin pärleid, pael külge ja kuuske ehtima.

» Lukumetuku posted @ 20:31 » - Link - kommentaarid (3)
Head uut!
Vahepeal sai üle antud üks valminud rooma kardin laius 180cm pikkust kuskil 200cm kanti.


» Lukumetuku posted @ 20:18 » - Link - kommentaarid (1)