Punase tellise 2.korrusel
Punase tellise 2.korrusel
31 Jaanuar 2010
Pildil tekk, mida alustasin pea aasta tagasi. Ei oska öeldagi, miks see poolik tekk pigem riiulis seisis kui käte vahel ja masina all. Aga rööm on suur, kui midagi valmis saab.
Teki mõõtmed 140x180, materjaliks pluusi ja kostüümi kangad.


» Lukumetuku posted @ 15:41 » - Link - kommentaarid (2)
24 Jaanuar 2010
Täitsa piinlik... Algus on alati selline paljutõotav, kui esimene vaimustus mööda läheb, jääb asi unarusse.....
Kiire aeg on olnud, nojah kellel poleks. Tööpäevad on pikad olnud ning koju tulles on vaja kas lund rookida või siis elupind soojaks kütta. Eks ka koduloomad tahavad tähelepanu saada.

Õde Kanadas oli väga õnnelik uute kollaste jalavarjude üle. Ütles, et ei raatsi neid jalgagi panna ning oli neid esialgu lauakaunistusena tarbinud kartes, et kui jalga paneb kuluvad kohe ära. Ta mul ju üks tilk nalja, mis teha. Igal juhul oli see nalja-naane lõpuks nõus neid papusid ka pruukima ja näe imet ei kulunudki esimese korraga läbi

Ja vahepeal olid ju jõulud, teistele naljatilkadele ema-isa-venna-"jänku" (jänkuks on siis mu väike õde, kes on minu jaoks jänes olnud juba aastaid) sai kaa sussid tehtud.Selleks korraks on mul sussimaanja läbi nign ilmselt niipea ma sussidega ei jända. Peaks ära lõpetama poolikud asjad (paar lapitekki, sall, tikkimisel kott...)

» Lukumetuku posted @ 17:23 » - Link - kommentaarid (3)