Regina näpuharjutused
Regina näpuharjutused
Teen,mida oskan ja õpin oskajatelt.Näputööle lisaks pakun Tartus raamatupidamisteenust.Võta ühendust: krafthause@gmail.com
16 September 2016
Kärjemuster

Kudusin ühed mõnusad sõrmitud.Tundub,et kärjemuster saab üheks minu lemmikuks,sest on nii lihtne kududa ja näeb päris kena välja.Must lõng (antratsiit must ) on ICE 100% superwach merino (50 g - 60 m ) ja värviline Aardla Kaubandusest ostetud tundmatu poolilõng (väidetavalt villane ?-aga on ka mõnus pehme lõng)
rasvake posted @ 19:17 - Link - kommentaarid (2)
15 September 2016
Sügis käes-sügis käes!!
Aeg on nii kiirelt läinud ja ongi käes sokikuduaeg. Mustrimaailmas on ka sellel aastal heategevuslik sokikudumine käsil - sel aastal siis Haiba lastekodu lastele .Eelmisel aastal kudusin heategevusprojekti raames 2 paari sokke,kuid lõpp läks nii kiireks,et isegi pilti ei jõudnud teha enne postipanekut. Sel aastal proovin siis viksim olla ja ikka pildile ka püüda sokid. Valmis on nr 39 kärjemustrilised sokid nimekaim Reginale. Loodan,et ta ikkagi fännab värve ja ei kanna üksnes musta. Sokid said siis sellised-Lilla lõng on BellaLana Socks (150 g-420 m) ja roosa on kahekordselt võetuna Hot Socks Neon (50 g -210 m)
Kohe-kohe on ka Ralfi sokid valmis,aga sellest siis järgmises postituses.

rasvake posted @ 20:27 - Link - kommentaarid (1)
080931 visitors