Regina näpuharjutused
Regina näpuharjutused
Teen,mida oskan ja õpin oskajatelt.Näputööle lisaks pakun Tartus raamatupidamisteenust.Võta ühendust: krafthause@gmail.com
26 September 2012
Tere !
Nii tore,et on olemas IT projektid!!! Võtsin osa projektist -Lõpetamata asjade lõpetamine - ja sain valmis seeliku,mille kudumist alustasin 2009.aasta suvel!!! Jaa-jaa,kolm aastat ja natuke rohkem kudusin doominoseelikut. Aga nüüd on see valmis ja päris kena tundub.Peaks vist hakkama seelikut kandma,muidu suur töö jääb kappi seisma,tavaliselt olen viimasel ajal mugav püksikandja.Aga siin ta siis on-kaua tehtud -kaunikene ????

Vahepeal kudusin ka ühe lodumütsi värvi üleminekutega lõngast,sügis tuleb ju lausa mühinal ja ilmad juba külmad.rasvake posted @ 17:37 - Link - kommentaarid (6)
12 September 2012
Tere üle pika-pika aja !
Ja ongi saanud olematust suvest sügis ja blogi pole ammu täienenud.Kudunud olen ikka tasapisi,aga selliseid pisiasju kordusena,mis juba varem blogist läbi käinud.Kuna alanud uus kooliaasta või tegevusaasta,siis tahaks natuke korralikumalt ka blogitada.
Paar suvel kootud asja võiks ju üles panna.Esimesena kõige olulisem unustamine-osalesin TK-s Asjakesi kööki.Albumisse valminud töö jõudis,aga blogisse mitte.Siin siis pajalapid ja kannusoojendaja.Kootud akrüülist.

Kuna ilmad külmad,siis kudusin natuke laiema salli.Sall on lainetava paksusega alpakalõngast ja pitsike külge kootud mohäärist.Pitsi kudusin ümber salli esimest korda ja satsid küll külgedel paralleelsed ei saanud,päris nihkes kohe.Huvitav kuidas see haapsalu salli kudujatel õnnestub.Võib-olla mul lihtsalt nii jäme lõng,et paistab kohe silma kui lisasilmused pole lisatud mõlemal sallipoolel võrdselt.

Ja toas on ka külm ja kõle ning varbad külmetavad.Valmis said Dropsi õpetuse järgi kootud sussid,millele lisasin mõnusa karvase ääre.
rasvake posted @ 20:54 - Link - kommentaarid (3)
080931 visitors