Regina näpuharjutused
Regina näpuharjutused
Teen,mida oskan ja õpin oskajatelt.Näputööle lisaks pakun Tartus raamatupidamisteenust.Võta ühendust: krafthause@gmail.com
29 Oktoober 2011
Tere jälle!
Kui isetegijas käib TK suur ja soe kampsun,siis minul käis kiire kudumine väike ja soe kampsun.Ilmad iga päevaga üha külmemad ja ruttu-ruttu vaja korraga sokke-kindaid-mütse-kampsuneid-salle.
Nüüd siis valmis kampsun.Ja kuna Sten käib ikka emaga ratsutamas vahetevahel,siis polnudki valikut-muidugi hobukampsun.
Pole varem sellist lõiget kudunud ja väike hirm oli küll,et kuidas paras saab-ega proovimine oli ka üpris vaevaline.Aga valmis ta sai ja päris paras ka.
Paar pilti ka
Lisaks natuke ka kõikide isetegijate kohustuslikke kurgusoojendajaid.
Erinevatest lõngadest tulevad ikka päris erineva pikkusega sallid.Ja lisaks on suur ootusärevus,eile sai Rahvaraamatust tellitud soodustusega uus raamat- Haapsalu rätik.Ei jõua ära oodata,et kätte saaks.Eile Apollos veel ei olnud müügil,alles järgmine nädal pidi saabuma.Aga raamat pidi niiiiiiiiiiii ilus olema.
rasvake posted @ 10:38 - Link - kommentaarid (2)
15 Oktoober 2011

Tere jälle!
Valmis sai TK `Kurk sooja` projekt-krokosall väiksele tütrepojale.Kootud on 50/50% villa/akrüüli segust ja minu arust päris mõnus pehme lõng.Aga Stenile eriti ei meeldi,näis kui õue lähme,siis äkki lepib.
Idee on sellelt lehelt-http://www.morehousefarm.com/KnittingKits/Scarves/BabyAlligator/.
Mustrit ei raatsinud osta ja pusisin siis pildi järgi umbes kududa.Nina sai krokol natuke lai,aga ongi näha,et heas toitumuses,mitte mõni näljane.Nüüd siis mõned pildid ka:


rasvake posted @ 17:27 - Link - kommentaarid (10)
080931 visitors