Regina näpuharjutused
Regina näpuharjutused
Teen,mida oskan ja õpin oskajatelt.Näputööle lisaks pakun Tartus raamatupidamisteenust.Võta ühendust: krafthause@gmail.com
31 Oktoober 2010
Oktoober saab läbi,aga arvan et Soktoober peab veel edasi kestma,sest valmis said ainult ühed sokid pisipojale.
Kudusin need Aade artistic rohelisest lõngast ja lisaks jooksis kera mohääri-akrüüli segu,mis samuti muudab omaette värve.Tulemuseks ongi erivärvilised sokid,ainult elevantsid said ühesugused punased.
Sokkidele peaks varsti seltsiks tulema ka kindad ja müts,sest talv tuleb linnutiivul.......rasvake posted @ 09:34 - Link - kommentaarid (1)
29 Oktoober 2010
Nii,nüüd ka minu saadetud pakk Minuliisul käes ja täna pajatan siis sellest,kuidas sündisid minu esimese TKV -Maagiline sügis-pakki pandud asjad.
Midagi, mis soojendab südant ja hinge-mulle hakkas meeldima Eesti Naise jaanuar 2010 ajakirjas esitletud kaelussall.Värvilt on selline imelik,sest see on kootud Aade vikerkaarevärvilisest lõngast ja värvid ei jõudnud sellise väikese asja kudumisel veel täielikult vahetuda,et vikerkaar välja tuleks.Aga need sobivad pimedasse-porisesse sügisesse.Lisaks on peenike roosa mohäärlõng.Ja selleks ,et soojendaks südant,viltisen sellele väikese südame,mida soojendada.Siin see siis on:


Talvevaru-selleks on õunamooside stardikomplekt,et testida erinevaid maitseid.

Minu lemmik on õunamoos roosiõitega,natuke lisatud ka sidrunimahla.Roosiõied oma aiast ja kõik ilma mürgi-väetiseta.Kahjuks oli roosiõisi juba suht vähe kui ma sellele mõttele tulin.Järgmisel aastal teen seda moosi kindlasti rohkem,see on mõnusalt eksootiline.Kahjuks oli see moos pakis käärima läinud,vist ei pidanud purgikaas,mis juba korra lahti keeratud.
Selleks,et purgid terved püsiks,õmblesin piimapakist pakkekarbikese.Pealolev naerunägu helendab pimedas,et ikka leiaks moosi pimedas köögis üles.


Ja siis midagi müstilist-see on unenäopüüdja,mis kõik halvad unenäod kinni püüab.Alguses hakkasin tegema seda painutatud pihlakaokstest,kuid see jäi väga lopergune.Sellist ei sobi ju kinkida,kuigi mõju peaks parem olema.Selle teen siis endale valmis,olgugi et unenägusid ei näe.Võib-olla siis hakkan nägema,see pidi ka targad-õpetlikud unenäod kinni püüdma ja säilitama,et nendest elutarkusi välja lugeda-sellist juttu leidsin internetist selle indiaanlaste unenäopüüdja kohta.


Lisasin ka omatehtud kaardi väikese luuletusega,mille Minuliisu oma blogis juba ära trükkis.

Projekt oli minu jaoks väga tore ja põnev.Pidevalt jälgisin postitusi selles teemas ja vaatasin teiste toredaid-müstilisi pakke.Suur aitäh projekti vedajale Susale,kes pakkus palju põnevust halli sügisesse.

Huvitav,praegu vaatan,et pakk tuli kuidagi roosades toonides.Tundub,et roosa on minu lemmikvärv-vähemalt praegusel pimedal-kõledal sügisel.

rasvake posted @ 18:55 - Link - kommentaarid (3)
26 Oktoober 2010
Osalesin TKV-s esimest korda ja seetõttu oli Maagilise sügisprojekti pakiootusärevus suur.Täna sain paki kätte ja olen õnnelik nagu laps jõulukuuse all.
Aga alustan päris algusest.Kui projektis osalejate nimekiri valmis sai ,siis oli mul millegipärast kohe selline tunne,et saan paki teha Konnalonnile.Olin tema blogis käinud imetlemas ilusaid salle-rätikuid ja imestanud,kuidas jõuab üks kooliõpilane nii ilusaid ja suuri asju kududa.Alustasin kevadel doominoseelikut-ja häbi-häbi-pole siiani valmis,isegi poolikute asjade lõpetamise projekti ei julgenud panna.Aga Konnalonnil-kõpsti ja seelik seljas.Isegi üks hea müstiline mõte oli olemas,mida teha sobivat noorele neiule.
Aga ei tulnud loosirattast mulle Konnalonnit ja see mõte ei läinud tegemiseks,võib-olla kunagi...
Jälgisin pidevalt TKV foorumit ja nautisin ilusaid pilte,mis pakkidest albumisse lisati.Aga ikka kuidagi kripeldas Konnalonni ja olin tõsiselt kurb,kui nägin pilti temale saadetud pakist,kus sees lihtsalt lõngatokid-tee ise midagi,kui viitsid.................Selline pakk võtaks mul küll isu ära edaspidi osaleda pakivahetustes.

Eile õhtul oli pakiteade mu postkastis ja täna õhtul sai pakile järele mindud.Sikutasin kohe autos paki lahti ja esimesena tuli pakist välja valge õlarätik.

Siis kohe otsisin kaarti ja leidsin-ja mis te arvate,kes oli paki saatja????Uskumatu,aga see oli Konnalonni.
Lihtsalt mu tundmus oli natuke valepidine. Peaks vist tegelema selgeltnägija oskuste arendamisega edaspidi.
Ja siis tuli karbisolevast kotist välja väga salapärane must ämbliksall,tõeliselt müstiline. Ja suupäraseks maiuspalaks purk riisikaid.Suur-suur aitäh sulle Konnalonni! Pakk oli tõeliselt ootamist väärt.Mind muidugi huvitab väga,kuidas sellist salli tehakse?Ùurisin ja puurisin,aga aru ei saa.Igaljuhul väga kihvt.
Minu pakk ootab veel natuke postkontoris omanikku,sest ta peab kodust eemal koolivaheaega.Sellest siis järgmises postituses.
rasvake posted @ 21:18 - Link - kommentaarid (2)
08 Oktoober 2010
Juba ammu-ammu- umbes kuu aega tagasi -värvisime koos Tartu Isetegijatega siidisalle.
See oli väga vahva ettevõtmine ja kevadepoole,kui ilmad soojemaks lähevad, tahan seda kindlasti veel teha.
Esimene katsetus on iga päev käigus ja tegin lõpuks ometi tast pildi,aga värvid ei jää kuidagi peale.
Tegelikult on ilusam.
Siin see esimene siidipääsuke on:
rasvake posted @ 20:22 - Link - kommentaarid (4)
02 Oktoober 2010
Pääsusaba sai juba päris tükk aega tagasi valmis,aga pildi peale ei jäänud kuidagi.Täna tegin kolmanda fotosessiooni ja nüüd on värvid enam-vähem õiged ja võib teistele ka näidata.Minu jaoks oli see kudumine päris suur töö,aga mõnus sai-suur ja pehme.Mõõdud umbes- laius 210 ja ülevalt alla 105 cm.Lõng on akrüüli-mohääri-villa segu ja väga hästi vormi ei hoia,aga arvan,et pole hullu,see-eest on hästi pehme.


rasvake posted @ 18:49 - Link - kommentaarid (3)
080931 visitors