Regina näpuharjutused
Regina näpuharjutused
Teen,mida oskan ja õpin oskajatelt.Näputööle lisaks pakun Tartus raamatupidamisteenust.Võta ühendust: krafthause@gmail.com
28 Juuli 2011

Nii ,nüüd siis lõpuks ka minu lepatriinu koostegemine valmis-hilja õhtul küll,aga ikkagi valmis ja pildialbumis ka.Ja eelviimasel päeval juba,teen edusamme ,muidu ikka viimasel koostegemise õhtul saan pildid üles!Pildid küll hämaras tehtud,pole väga head.Uskumatult vara läheb juba pimedaks,suvi hakkab vist läbi saama ja hiilides tuleb juba see kõle sügis...
Aga nüüd suvise lepatriinu pildid!Padja suurus on 45 x 48 cm ja idee TopShopi reklaamist.rasvake posted @ 19:52 - Link - kommentaarid (3)
15 Juuli 2011

Täna lõppeb selline tore -teeme koos käekoti-koostegemine .Ja õnneks ka minul kotike valmis.Suviselt valge ja lilleline-pitsiline.Oleksin rohkem roosikesi soovinud kotile,aga aeg sai otsa ja suht raske on paelu läbi paksu mööblikanga tangidega vedada.Need on minu esimesed paeltikandi prooviroosid.Õppisime neid tartukate kooskäimisel Üraski käe all.Tänud talle,need on mõnusad teha ja ilusad.Nüüd siis kott ka,muidu ainult pikk jutt...


Natuke lähemalt

Ja seest.Sees on kaks eraldi vahet ja väikesed taskud telefoni ning pudi-padi jaoks.rasvake posted @ 17:44 - Link - kommentaarid (3)
06 Juuli 2011
Tere üle pika aja !
Vahepeal on ikka natuke kootud ,aga blogisse pole midagi jõudnud panna. Prooviks siis selle vea parandada enne ,kui meelest ära läheb mis tehtud-mis teoksil.
Kõigepealt sai väike tütrepoja Eesti lipu päevaks teemakohase mütsi

Siin siis boolero kahes väljaandes,modelliks tütar.Neid on lihtne kududa ja päris mugavad ka seljas.
Hall on villase-akrüüli segu lõngast ja roosa või oranz? on mohäärisegu TIFTIK lõngast,äär üleheegeldatud ja heegeldisele lisatud väikesed pärlikesed.Hallile on lilleke seetõttu vajalik,et oleks selge kumbapidi asi selga käib.
Ja siin extrapikad randmesoojendajad jällegi topelt.Kootud samuti TIFTIK mohäärisegusest kahekordsest lõngast.


Mõned asjad on praegu kudumisel,nii et peagi saab jälle üles panna.Lisaks liitusin käekoti ja lepatriinu-maasikate projektiga ja nendega läheb juba kiireks.Nii et rõõmsalt tegudele !
rasvake posted @ 18:34 - Link - kommentaarid (2)
080931 visitors