Regina näpuharjutused
Regina näpuharjutused
Teen,mida oskan ja õpin oskajatelt.Näputööle lisaks pakun Tartus raamatupidamisteenust.Võta ühendust: krafthause@gmail.com
29 Jaanuar 2012
Tere külma jaanuariõhtut !
Jaanuar hakkab läbi saama ja ilmateade lubab järgmiseks nädalaks -30 külma.Jube-jube !! Minu jaoks on juba -15 õudsalt külm.
Aga tuleb kuidagi ellu jääda,sest lõunasse pole võimalik lennata,kuigi tahaks siit ära kaduda vähemalt märtsi keskpaigani,siis juba paistab tavaliselt mõnus päike ka siin maal.
Nüüd siis ka väiksed jaanuari nokitsemised,enamus on pooleli ja jäävad käsitöisemasse tulevikku.Mul nimelt nüüd selline rõõm,et tellisin ebay-st hulgim bambusvardaid-nii ring-,suka- kui ka kampsunivardaid- ja saab uusi töid muudkui alustada ja alustada ja varrastele ootele jätta.....Varem lihtsalt polnud vardaid ja tuli vana töö lõpetada enne järgmise alustamist.
Valmis siis said kohvikannusoojendaja ja randmesoojendajad.

rasvake posted @ 18:13 - Link - kommentaarid (9)
04 Jaanuar 2012
Tere ja head uut aastat kõikidele !

Ja ongi käes jälle uus aasta!Vana on läinud ja mis olnud see olnud ja mis tehtud,see tehtud.Uuelt ootame ikka paremat kui mullu ja ikka plaanime rohkem tegemisi kui varem.Eks paistab,mida see draakon (suht hullumeelne, arvan oma kogemustest) siis toob?
Käsitöö poole pealt plaaniks sellesse aastasse rohkem tegemisi ja muid lubadusi ei plaanigi,sest tavaliselt läheb nagu läheb.Kuduma peab rohkem sellepärast juba,et olen tellinud tohutus koguses igasugu peeneid lõngu (arvan et 4-5 kg tuleb kokku) sellisest lõngapoest .
Näitamata on veel eelmisest aastast kaelus ja randmesoojendajad.Tehtud mõnusast pehmest ICE lõngast-25 % alpakat,50% meriinot ja 25% akrüüli.


Nüüd peaks olema eelmisest aastast kõik ja järgmised tegemised tulevad juba selle aasta nokitsemised.
rasvake posted @ 21:18 - Link - kommentaarid (8)
080931 visitors