Regina näpuharjutused
Regina näpuharjutused
Teen,mida oskan ja õpin oskajatelt.Näputööle lisaks pakun Tartus raamatupidamisteenust.Võta ühendust: krafthause@gmail.com
28 Detsember 2015
Sai vahepeal natuke kootud.
Valmis sain Isetegijas salakudumise mütsi,mis sai kootud AlleRaa mustri järgi.Mütsimuster oli väga mõnus kududa ja müts sai kena ja paras mulle. Ainult alumise soonikuosa kudusin tavalise,mitte mustri järgi.
Lõngaks oli 100% villane Anboshi lõng Amber´s sidney music score wool 100 g tokk ja 186 m.Varras on 2,5 ja ma lödva käega kuduja.
Kuna mustrit sai tükikaupa ja järgmise mustri saamiseks oli vaja saata eelmise mustri järgi valmiskootud mütsi foto,siis ka siin 3 mütsi etappi-I vihje

II vihje

Ja III vihje -müts valmis!

Siis sai lapselapsele üks tavaline kõrge kraega ja natukese kasvuruumiga suusakamps kootud. Lõngaks on mustrit isekuduv Adriafili Knitcol 100% merino 50g-125m,hangitud Yarn.ee netipoest.Proovimise ajal tundus kamps natuke karedavõitu ja kuna poiss on torkiva lõnga suhtes ikka väga peps,siis muutusin juba natuke murelikuks.Aga peale pesu on valmistoode mõnusalt siidine ja pehme õnneks.

Ja lõpuks üks väike presskannu soojendaja akrüüllõngast.


rasvake posted @ 19:46 - Link - kommentaarid (2)
09 Detsember 2015
Täna saab näidata väikest,kuid väga sooja ja imepehmet kaelust. Lõng on luksuslik ,soe ja kerge ICE Royal Baby Alpaca Flamme -70% beebialpakat,10% meriinot ja 20% nailonit, 50 g-110 m. Kudusin kahekordselt võetud lõngast,sest ühekordne tundus kuidagi liru. Kudumise ajal ajas karvu,aga peale pesemist tundub asi parem.
Mustriks sõbralik XOXO muster-Hugs and kisses- O=Hug X=Kiss


rasvake posted @ 21:22 - Link - kommentaarid
080931 visitors