Regina näpuharjutused
Regina näpuharjutused
Teen,mida oskan ja õpin oskajatelt.Näputööle lisaks pakun Tartus raamatupidamisteenust.Võta ühendust: krafthause@gmail.com
26 Detsember 2010
Niisiis pikad pühad läbi,söögid söödud ja kingid saadud.Nüüd võib ka kingikotti pandud kingitust esitleda.Tegin tuubsalli tütrele.Arvasin algul,et ega see väga mugav ei ole,hunnikus ümber kaela,aga noortele selline moekaup rohkem.Aga kui valmis sai,siis päris kena asi.Aga muidugi meie talves on see ikka natuke ebapraktiline,rohkem selline soojema ilma asi.
Ja siin ta siis on:

rasvake posted @ 14:37 - Link - kommentaarid
16 Detsember 2010
Väike jõulurõõm jõudis minu juurde!!!
Piilusin ikka postkasti ja mida polnud,oli pakiteade.Aga täna õhtul väsinuna koju jõudes ootas mind peeglilaual jõulurõõmu pakk !
Ja see oli tõeline rõõm-kõigepealt oli väga ilus jõululine põtradega karp.Kui karbi avasin,vaatas vastu lausa kommihang!
Kommide all olid peidus ilusad valged palmikutega käpikud (päkapikk on vist piilumas käinud,et mul on valge-mustatäpiline kasukjopp) ja märkmik,mida kohe kindlasti on vaja uueaasta uuteks märkmeteks.Lisaks väga ilus lumehelbega kaart ja palju häid soove. Aitäh armas tirgis väga ilusa paki eest!

rasvake posted @ 20:23 - Link - kommentaarid (1)
14 Detsember 2010
TKV Väike Jõulurõõm hakkab lõpusirgele jõudma ja huviga vaatan albumisse tekkivaid pildikesi.Nii kenad ja armsad kingitused.Minu pakk nüüd kohal juba ja võib veidi heietada.Mina tegin paki Anetule.Eks ikka on nuputamist,mida pakki panna.Aga külmal talvel on kindlasti vaja varbad soojas hoida,siis on ka endal soe.Leidsin DROPS-i mustritest kootud ja vilditud sussid ning otsustasin need valmis teha.Valmiskootult olid need umbes nr 52 suured (mul muidugi oli ka tavaline Jõgeva heie,mitte peen DROPS-i lõng)ja peale 40 min pesu olid sussid umbes nr.46! Ega midagi,kuna olen villast susse viltinud korra,siis appi-appi-käsitsi viltima seebi,kuuma ja külma veega.Ja peagi hakkasid sussid kahanema ja said umbes vast 38-40 numbriks.Siis natuke tuunimist-nööbiks vilditud süda,peale lumeräitsakad ja külge ka kuljused,et ikka kuulda oleks ,kui päkapikk tuleb kommi sussi sisse poetama.Ja valmis nad saidki! (Igatahes on käsitsi villaheidest susside viltimine kiirem ja valutum kui kudumine ja masinviltimine)
Pakki pugesid ka väike päkapikk ja mõned seemnekommid...... Ja siin siis minupoolne paki pilt

rasvake posted @ 21:34 - Link - kommentaarid
08 Detsember 2010
Tõesti-tõesti,jõulud tulevad lausa linnutiivul ja selle vastu ei saa.... Täna sain pildile toanurgas sellise mehikese:


Leidsin Minuliisu blogis sellise päkapiku tegemise ja sealt suunas Mareli koostegemise õpetuse juurde.Ja nii ta siis vilditud saigi ümber karvatraadi.Ja kohe hakkas usinasti tegutsema!
rasvake posted @ 21:13 - Link - kommentaarid (1)
080931 visitors