Regina näpuharjutused
Regina näpuharjutused
Teen,mida oskan ja õpin oskajatelt.Näputööle lisaks pakun Tartus raamatupidamisteenust.Võta ühendust: krafthause@gmail.com
11 Aprill 2012
Tere kaunist kevadist õhtut!
Täna on juba natuke kevadisem ilm, eriti läbi akna vaadates. Lund enam pole ja päike särab. Aga õues on jahe tuuleke ja eriti ei ole veel mõnus jalutada. Varematel aastatel on juba ikka aprilli keskpaigas saanud päikest võtta, aga see kevad ei kiirusta.
Mina sain siis lõpuks valmis ja pildile oma suurema kudumistöö-tuunika. Mulle ei meeldi üldse suuri asju kududa,sest nad ei saa ju kunagi valmis,aga see kleidike sai päris kiiresti valmis .Sai selline mõnus soe ja pehme. Nüüd arvan, et oleks pidanud ees ikka nööbid olema, et vahepeal saaks hõlmad lahti teha kui liiga soe hakkab. Lõngaks on 70 % mohääri/30 % akrüüli aasaline pehme ja soe lõng,tegelik värv on hele lilla,mitte selline sinine või hall.rasvake posted @ 18:09 - Link - kommentaarid (3)
08 Aprill 2012
Jälle palju vett merre voolanud ja talvest peaaegu kevad saanud ajast,mil viimane postitus tehtud. Vahepeal olen küll tasapisi kudunud,kuid suuremad kudumid on mulle mitte eriti meelepärased-pehmelt öeldes. Ja üks suurem peaks siis täna-homme pildile saama.Aga täna valmis üks väiksem suvine boolero-ega suvi vast taeva jää!Lõngaks 100 % polüester-nime järgi liblikalõng.Ääred said üle heegeldatud,sest muidu oli selline sinka-vonka -täpselt kuis tõmbasid-nii jäi.Aga heegeläärisega on päris mõnus selline natuke pidulikum asjake.
Modelliks tütar kuid talle natsa suur.


rasvake posted @ 12:31 - Link - kommentaarid (3)
080931 visitors