Kui aega saan siis teen käsitööd. Peamiselt tegelen helmestega, heegeldamisega, vahest kudumisega, õmblemisega ...
TK Aastaprojekt 2014 - aprill
Aprilli märksõnad :
- ahvatlev kollane
- ammune unistus
- argine asi
- ajalooline muster
- absoluutselt ümmargune
Minu
ammune unistus - proovida järgi teha väga dekoratiivsed heegelniidist kuulikesed (esialgne plaan oli jõuludeks kuuseeheteks, valgest niidist). Munadepühadeks on (oli) vägagi sobilik lauda kaunistada
absoluutselt ümmarguste ja
ahvatlevalt kollaste kuulikestega, nii saigi valmis meisterdatud.
Vajalik materjal: kollane heegelniit, liim (kartulitärlisest), väikeseid õhupalle.

Töökäik: puhu õhupallid täis, seejärel keri parajad jupid niite ning niisuta liimis ja hakka sellega pallikestele kerima. NB! Tuleb kiiresti kuivatada, vastasel juhul õhupall vajub lössi. Mina kuivatasin radiaatori peal.

Kui pallikesed on kuivanud siis tee nõelaga õhupallile auk ja eemalda see sealt. Valmis ta ongi!




Pühadeks sai lasterõõmuks mõned munad ka värvitud. Kuid see eest kokkasin köögis usinasti, nimelt valmistasin perele kartulisalati, küpsetasin: viineripirukaid, juustu-singirulle, kaneelirulle ja kõige lõpuks sidruni-abrikoosipasha.

