Kittyka nurgake...
About Me
Age: 32
Location: Põlvamaa
Zodiac Sign: Kaljukits
Likes
Lapsed ja kõik nendega seonduv ja oma kodu ning aed, kus oma energiavarusid rakendada.
Dislikes
Õelad ja kadedad inimesed, kes ise ei viitsi enda heaoluks lillegi liigutada aga teiste elude närimiseks jagub piisavalt jaksu.
Link
Pipieri
Toalilled
Kasutatud käsitööraamatud
Karoliine Hõbelõng
heliivika tegemised
Külli käsitöö
KREEKAPÄHKEL
Evely :)

Quote
"Elu on täpselt nii ilus, kui ilusaks selle ise elada oskame."
Archive
Viimased postitused
Märts 2011

Currently

Reading
Kuna lugemiseks napib kodu ja laste kõrvalt aega, siis on lauale jäänud vaid pere ja koduga seotud ajakirjad ja Teleleht :)

Last Movie
Tõsielusarjad, komöödiad ja vahel ka midagi teravamat actioni poole pealt.

Listening to
Kõik peale raskemetalli ja üdini klassika.

Kittyka nurgake...
Kes teeb, see jõuab ...
19 Märts 2011
Juba üle kuu ootavad ülespanekut mõned Kitty´d, mis streikiva fotoaparaadi tõttu olid seni jäädvustamata. Nüüd siis jälle võimalus fotosid teha ja panen need siis ikka siia ka üles. Idee ja viite kudumisjuhendi juurde sain liivikas42 blogist. Esimese hooga juhendit lugedes, tundus küll hirmus keeruline aga näpuga järge ajades ja tähelepanelikult lugedes valmis neid lõpuks neli Ja nüüd järjekorras igaüks eri värvi ja nägu...Kõige esimesena valminud ja kuidagi eriti armas.Ja viimane kiisu, mis on omale juba ka omaniku leidnudVeel proovisin esimest korda ise muffineid teha. Seda ehk seetõttu, et pole just suurem pagar. Mitte, et ei oskaks aga ütleme siis nii, et ei kuulu nende naiste sekka, kes päevast päeva ainult küpsetavad Samas teen täpselt nii palju, kui isu ja tuju tuleb, seega prae/küpsetusahi nüüd päris üleliigne lisa pliidi juures ka ei ole.

Lume ja lörtsipilved jõudsid ka lõpuks meile. Pool päeva oli ilus ja päikseline. Aga eks see kevade tulebki talvega heideldes, nii et see selline ajutine nähtus ma usun.

Kaunist kevadeootust!
Kittykas posted @ 15:52 - Link - kommentaarid (8)079008 visits