Kittyka nurgake...
About Me
Age: 32
Location: Põlvamaa
Zodiac Sign: Kaljukits
Likes
Lapsed ja kõik nendega seonduv ja oma kodu ning aed, kus oma energiavarusid rakendada.
Dislikes
Õelad ja kadedad inimesed, kes ise ei viitsi enda heaoluks lillegi liigutada aga teiste elude närimiseks jagub piisavalt jaksu.
Link
Pipieri
Toalilled
Kasutatud käsitööraamatud
Karoliine Hõbelõng
heliivika tegemised
Külli käsitöö
KREEKAPÄHKEL
Evely :)

Quote
"Elu on täpselt nii ilus, kui ilusaks selle ise elada oskame."
Archive
Viimased postitused
Märts 2011

Currently

Reading
Kuna lugemiseks napib kodu ja laste kõrvalt aega, siis on lauale jäänud vaid pere ja koduga seotud ajakirjad ja Teleleht :)

Last Movie
Tõsielusarjad, komöödiad ja vahel ka midagi teravamat actioni poole pealt.

Listening to
Kõik peale raskemetalli ja üdini klassika.

Kittyka nurgake...
Kes teeb, see jõuab ...
09 Märts 2011
Tere taas armsad Isetegijad! Ühel päeval poes käies kohtasin Sillulullu´t, kes küsis, et kuhu küll kadunud olen? Ütlesin, et olen vist laisk Ta muidugi kiitis peale, et ei ole Sa midagi . Siis tundsin, et pean ennast vist käsile jah võtma. Seda enam, et päev päevalt paistab päike ikka soojemalt ja eredamalt ja kaugel see ilus kevadegi enam on. Aeg talveunest üles ärgata ja tõsisest motivatsioonikriisist üle saada. Suured tänud Sulle Sillulullu ergutamise eest! No olen tegelikult vahepeal ikka ühte koma teist ka alustanud aga jällegi on see materjalipuuduse tõttu pooleli jäänud ja just nagu kiuste, pole seda sobivat värvi või sorti lõnga kusagilt lähedalt saada olnud. No ja nii see aeg lendab...

Silmasin siis ikka seda järelejäänud Raasiku roosavärvilist villast ja tegin ühe pisikese kleidi Ütleks, et kuidagi väga ruttu sai see valmis.
Materjaliks siis nagu juba mainisin seesama Raasiku 8/2 100% villane üleminekutoonides lõng. Varraste suuruseks mustriosas 4,5 ja esiosa tüki tarbeks 3,5.
Kaunistasin kleidikese ka väikese prossiga. Ei raatsinud seda päris külge õmmelda ja kinnitasin selle haaknõela külge. Las see jääda kandja otsustada, kas jätab selle külge või võtab ära.
Mustriks juba pähe kulunud ilus ja lihtne variant, mida on vist iga asja tegemisel hea kasutada

Kleidike ise siis...

Välguta...


...ja välguga pilt.


Nüüd vist asun nädalavahetusel Liann lõngapoest soetatud imearmsates värvides tutsakut realiseerima. Mis sellest saab? Kui isegi teaks

Ilusat peagi saabuvat kevadet ja päikest hinge!
Kittykas posted @ 07:07 - Link - kommentaarid (5)079008 visits