Kittyka nurgake...
About Me
Age: 32
Location: Põlvamaa
Zodiac Sign: Kaljukits
Likes
Lapsed ja kõik nendega seonduv ja oma kodu ning aed, kus oma energiavarusid rakendada.
Dislikes
Õelad ja kadedad inimesed, kes ise ei viitsi enda heaoluks lillegi liigutada aga teiste elude närimiseks jagub piisavalt jaksu.
Link
Pipieri
Toalilled
Kasutatud käsitööraamatud
Karoliine Hõbelõng
heliivika tegemised
Külli käsitöö
KREEKAPÄHKEL
Evely :)

Quote
"Elu on täpselt nii ilus, kui ilusaks selle ise elada oskame."
Archive
Viimased postitused
Detsember 2010

Currently

Reading
Kuna lugemiseks napib kodu ja laste kõrvalt aega, siis on lauale jäänud vaid pere ja koduga seotud ajakirjad ja Teleleht :)

Last Movie
Tõsielusarjad, komöödiad ja vahel ka midagi teravamat actioni poole pealt.

Listening to
Kõik peale raskemetalli ja üdini klassika.

Kittyka nurgake...
Kes teeb, see jõuab ...
21 Detsember 2010

Viimasel ajal olen päris mitmeid asju teinud just õmblusmasina taga. Ka tänases postituses on tegemist õmblustööga. Olen poodides juba ammu piilunud ilusaid kardinaid, kus kangast nagu polekski olla aga hind sealjuures üsna soolane. Viimastel kordadel ei jälginud ma enam kardinat, kui sellist vaid pigem tegumoodi Nii läksingi poodi mitte kardinaid vaid kangast ostma Leidsin ühe osa materjali leiunurgast - 50 % ja puudutuleva osa tavahinnaga müüdavate kangaste rullide seast. Lisaks veel 15 meetrit kantpaela ja siis koju õmblema. Natuke vaeva ja oligi olemas.
Pildid pole küll teab, mis head aga loodan siiski, et saab mingi ülevaate.

Kasutada saab sellist varianti kohe päris mitut moodi. Nii ...... või nii... või hoopis nii.Kaunistuseks ja kinnitamiseks said õmmeldud sellised rosetid.Lumetorm "Monika" jättis meie õuele sellise kätetöö...12. detsembril sai 10 aastaseks vanem poeg Andreas Kuna minu meetod laua katmiseks tundus väikesele Kristole üsna igav, siis tema variant nägi välja sellineJärgmise korrani siis
Kittykas posted @ 07:07 - Link - kommentaarid (4)079008 visits