Kittyka nurgake...
About Me
Age: 32
Location: Põlvamaa
Zodiac Sign: Kaljukits
Likes
Lapsed ja kõik nendega seonduv ja oma kodu ning aed, kus oma energiavarusid rakendada.
Dislikes
Õelad ja kadedad inimesed, kes ise ei viitsi enda heaoluks lillegi liigutada aga teiste elude närimiseks jagub piisavalt jaksu.
Link
Pipieri
Toalilled
Kasutatud käsitööraamatud
Karoliine Hõbelõng
heliivika tegemised
Külli käsitöö
KREEKAPÄHKEL
Evely :)

Quote
"Elu on täpselt nii ilus, kui ilusaks selle ise elada oskame."
Archive
Viimased postitused
November 2010

Currently

Reading
Kuna lugemiseks napib kodu ja laste kõrvalt aega, siis on lauale jäänud vaid pere ja koduga seotud ajakirjad ja Teleleht :)

Last Movie
Tõsielusarjad, komöödiad ja vahel ka midagi teravamat actioni poole pealt.

Listening to
Kõik peale raskemetalli ja üdini klassika.

Kittyka nurgake...
Kes teeb, see jõuab ...
01 November 2010
28.oktoober

Sel päeval sai meie pere pesamuna Kristo 2 aastaseksLoomulikult käisid seda rõõmupäeva koos meiega tähistamas meile kallid lähedased inimesed. Suured tänud teile meelespidamise eest ja teadke, et teiega koos sai veedetud 2 toredat õhtut, mida on tore meenutada. Sünnipäevast juttu tehes, oli esimene asi, mida kristo väga ootas- kook! See sai tellitud tema sõbra ehk siis lepatriinu kujuga.Ja oi, kui õnnelik ta ise sealjuures veel oli. Kukkus kohe täppe lugemaJärgmisel päeval, kui memm valge karbiga saabus, teadis Kristo kohe, mida sealt oodata oli. Jooksis kohe kööki, otsis sahtlist kaks nuga ja kiiresti tuppa kooki lõikama Enne aga puhus küünlad tordil ära ja hüüdis ise veel õnnelikult "Tubiii!"Tema versioon siis koogilõikudest
31.oktoober

Seegi kuupäev tõi meie perre palju rõõmu. Andreas võitis tantsuturniiril "Magus Algus" Võrus III koha. Tantsimas käib ta nüüd teist hooaega ja kuna see oli selle aja jooksul esimene auhinnaline koht, siis tõi see rõõmupisarad silma nii mulle kui ka talle endale. Unistas ta juba ammu "riidest paelaga" päris medalist. Seda seepärast, et nn. medalid saavad küll kõik osalejad aga need on pigem sellised magusad ehk siis śokolaadist medalid ja seotud pakkepaela külge Igaljuhul sai ta selle medaliga kõvasti indu juurde ja loodan, et nüüd seda rohkem ikka treenida ja harjutada tahab.

Siin siis koos oma tantsupartneri Karili´ga.Seega palju, palju õnne mõlemale pojale!
Kittykas posted @ 08:12 - Link - kommentaarid (9)079008 visits