Kittyka nurgake...
About Me
Age: 32
Location: Põlvamaa
Zodiac Sign: Kaljukits
Likes
Lapsed ja kõik nendega seonduv ja oma kodu ning aed, kus oma energiavarusid rakendada.
Dislikes
Õelad ja kadedad inimesed, kes ise ei viitsi enda heaoluks lillegi liigutada aga teiste elude närimiseks jagub piisavalt jaksu.
Link
Pipieri
Toalilled
Kasutatud käsitööraamatud
Karoliine Hõbelõng
heliivika tegemised
Külli käsitöö
KREEKAPÄHKEL
Evely :)

Quote
"Elu on täpselt nii ilus, kui ilusaks selle ise elada oskame."
Archive
Viimased postitused
Oktoober 2010

Currently

Reading
Kuna lugemiseks napib kodu ja laste kõrvalt aega, siis on lauale jäänud vaid pere ja koduga seotud ajakirjad ja Teleleht :)

Last Movie
Tõsielusarjad, komöödiad ja vahel ka midagi teravamat actioni poole pealt.

Listening to
Kõik peale raskemetalli ja üdini klassika.

Kittyka nurgake...
Kes teeb, see jõuab ...
28 Oktoober 2010
Mõnda aega tagasi märkasin JANSUKA blogis huvitavat mustrit, mida kutsuti luuavarre pitsiks. Kuna see mulle tõesti meeldis, siis otsustasin tema käest uurida, kuidas seda õieti tehakse. Janika_505 lahke vihje suunas mind sinna, kuhu ikka - YouTube´sse No tõesti- leidsin sealt sõna otseses mõttes puust ja punaselt koostatud video, kus polnud lihtsalt võimalik mitte aru saada, kuidas seda tehakse. Ja pean ütlema, et tegemist on äärmiselt lihtsa mustriga. Kuigi valmiskujul jätab see minu jaoks vägagi keerulise ja peene mulje. Kohe kordades lihtsam, kui väänata mitmerealisi palmikuid Lihtsalt see silmuste „Luuavarrele“ (usun, et sealt see nimigi pärineb) korjamine on natuke aeglasem tegevus. Aga tulemus on seda väärt. Seega suured tänud Jansukale!
Kus siis aga mina seda pitsi juba ära sain kasutada. Nimelt „andis pandla“ minu püksirihm. Oli teine märkamatult pahema poole pealt juba nii katki hõõrdunud, et ühel järjekordsel väljaminekul avastasin, et võin püksata jääda Algul mõtlesin, et viskan kohe minema. Siis aga mõtlesin nii nagu päris paljud Isetegijatest geeniused, et ehk saab seda veel siiski kusagile kasutada Kuna pannal oli selleks ajaks tõesti ainult mõne niidijupiga ülejäänud rihma otsas, siis kaksasin selle küljest. Harutasin vana materjali selle ümbert ära ja heegeldasin üle. Kuna kuulun ka nende inimeste hulka, kes paljal kõhul mingit tavalist pannalt kanda ei saa, siis teistmoodi polnuks see võimalik ja ega see iluski poleks jäänud, sest tegemist tavalise pandlatoorikuga. Ja sealt edasi kolmerealiselt luuavarrepitsiga edasi. Tulemus jäi ilus. Kuigi sel pole seda tugevust, mis eelmisel rihmal, sest materjal on pehme. Aga vööna kaunistuseks kanda sobib ideaalselt. Lisaks kaunistasin aasa mõne litriga ja valmis ta oligi.

Muster siis pärit JANSUKA blogist.
Idee: ikka omast peast.
Materjaliks : Capri musta värvi puuvillane lõng.
Luuavarreks : varras nr 8
Heegelnõelaks: kasutasin väikest metallist nr. 1,75 , sest sellega oli mõnusam neid silmi läbistada .Vana püksirihm...

Seega on mul nüüd valge vöö asemel must- nii et vaadake ette
Kittykas posted @ 06:01 - Link - kommentaarid (7)079008 visits