Kittyka nurgake...
About Me
Age: 32
Location: Põlvamaa
Zodiac Sign: Kaljukits
Likes
Lapsed ja kõik nendega seonduv ja oma kodu ning aed, kus oma energiavarusid rakendada.
Dislikes
Õelad ja kadedad inimesed, kes ise ei viitsi enda heaoluks lillegi liigutada aga teiste elude närimiseks jagub piisavalt jaksu.
Link
Pipieri
Toalilled
Kasutatud käsitööraamatud
Karoliine Hõbelõng
heliivika tegemised
Külli käsitöö
KREEKAPÄHKEL
Evely :)

Quote
"Elu on täpselt nii ilus, kui ilusaks selle ise elada oskame."
Archive
Viimased postitused
Oktoober 2010

Currently

Reading
Kuna lugemiseks napib kodu ja laste kõrvalt aega, siis on lauale jäänud vaid pere ja koduga seotud ajakirjad ja Teleleht :)

Last Movie
Tõsielusarjad, komöödiad ja vahel ka midagi teravamat actioni poole pealt.

Listening to
Kõik peale raskemetalli ja üdini klassika.

Kittyka nurgake...
Kes teeb, see jõuab ...
25 Oktoober 2010
Samal ajal, kui päris suur osa Isetegijatest koob "Soktoobri" raames sokke, kudusin mina ühed kindad pere kõige väiksemale. Ja miks- sest sokke ei oska ma endiselt kududa. No see pole küll mingi õigustus ja ega ma siin sellel teemal vinguda väga tahagi. Pigem olen ikka püüdnud seda sokikanda ka juba paar korda harjutada. Viimane proovitöö näeb välja selline...Valisin lõngaks Capri puuvillase, et silmad ja muster võimalikult hästi näha oleks ja tegemist alustasin kohe sokikannast - ühesõnaga asusin kohe asja kallale No väga rahul ma tulemusega siiski pole. Midagi oleks justkui puudu või üle. Ja seetõttu lausa kadestan siin blogides kõiki toredaid sokimeistreid Aga no püüan sihikindel olla ja loodan, et saan ka kunagi siin omatehtud sokke näidata.

Nüüd aga kinnaste juurde...
Eelmisel nädalavahetusel trehvasin kohalikul turul ühe laua peal nägema suurt lõngade hunnikut. No nii nagu mõningates secondhand kauplustes. Silma jäi üks hästi paks lõng, millest tekkiski mõte paar kindaid kududa. Kuna lõnga päritolu teadmata, siis materjali koha pealt jään vastuse võlgu.
Varrasteks nr. 3,5.
Lõnga vesihalli värvuse tõttu tekkis mõte need mingi mereteemalise pildiga kaunistada. No üritasin sinna siis mingit purjekat tikkida. Tundub, et ka villasele tikkimist peaks veel harjutama. Igaljuhul kindad said sellised...Eile voodiriideid vahetades soovis patju voodisse paigutada väike Kristo. Algul ma ei taibanud, miks Kristol oli vaja ka venna lambukestega patja. Teise tuppa jõudes, sain aru miks? Nimelt erines tema paigutus pisut minu omast. Kui patju ristipidi paigutades oleks neid voodile mahtunud 3, siis püstipidi oli vaja 4 patja. Samuti jäi silma see, et äärtesse oli ta paigutanud ühevärvilised padjad, keskele aga kirjud. Tagatipuks oli väikemees ka ise juba ennast mõnusalt voodisse sisse seadnud Igatahes saime kõik jälle natuke naerdaKõike kaunist!
Kittykas posted @ 07:15 - Link - kommentaarid (6)079008 visits