Kittyka nurgake...
About Me
Age: 32
Location: Põlvamaa
Zodiac Sign: Kaljukits
Likes
Lapsed ja kõik nendega seonduv ja oma kodu ning aed, kus oma energiavarusid rakendada.
Dislikes
Õelad ja kadedad inimesed, kes ise ei viitsi enda heaoluks lillegi liigutada aga teiste elude närimiseks jagub piisavalt jaksu.
Link
Pipieri
Toalilled
Kasutatud käsitööraamatud
Karoliine Hõbelõng
heliivika tegemised
Külli käsitöö
KREEKAPÄHKEL
Evely :)

Quote
"Elu on täpselt nii ilus, kui ilusaks selle ise elada oskame."
Archive
Viimased postitused
Oktoober 2010

Currently

Reading
Kuna lugemiseks napib kodu ja laste kõrvalt aega, siis on lauale jäänud vaid pere ja koduga seotud ajakirjad ja Teleleht :)

Last Movie
Tõsielusarjad, komöödiad ja vahel ka midagi teravamat actioni poole pealt.

Listening to
Kõik peale raskemetalli ja üdini klassika.

Kittyka nurgake...
Kes teeb, see jõuab ...
20 Oktoober 2010
Sellel aastal tundub mulle vahel, et meil on kodus ühe koolilapse asemel neid lausa kaks. Nimelt nii nagu meie suurem venna koolist tulles oma õppetööga tegelema hakkab, kostub kohe köögipoolt kolinat. Ja juba paistab uksel väike Kristo, kes veab enda järel suurt tooli, et see siis samuti venna kirjutuslaua taha parkida ja temaga koos õppima hakata. Võtab siis ka hoolega paberid ette ja hakkab sinna väikseid täppe ja ringikesi joonistama Siis lähevad käiku venna vihikud ja õpikud, kust saab huvitavaid pilte vaadata ja katsu siis neid tema "täpikeste" eest kaitsta. Sellele järgneb ju kohe kisa ja lärm. Järgmiseks asutakse venna koolikotis sobrama. Pinalist kaovad vildikatelt korgid ja kustukumm paljuneb hetkega mitmeks väikeseks kustukaks.
No mõtlesin siis mina, et teen Kristole ka päris oma koolikoti No sellise tema mõõtu ja tema "õpikute" jaoks. Ja kuigi ma üldiselt õmblemises mingi kõva käsi veel pole, võin selle kotikesega küll täiesti rahule jääda.
Koti materjaliks kasutasin kunagi suvel Põlva kaubamajast jääkidekastist just mingi kotikese tarvis soetatud mööbliriiet. Rihmad ja pandlad pärinevad aga ühelt emme vanalt alalhoitud käekotilt. Ja selline see sai...
Teostus ja idee : Made In Isetehtud.
Ja selline see sai...Seekord sai pildile püütud ka koti omanik. Igakord nii hästi ei lähe ju

Järgmise korrani siis!
Kittykas posted @ 10:26 - Link - kommentaarid (8)079008 visits