Kittyka nurgake...
About Me
Age: 32
Location: Põlvamaa
Zodiac Sign: Kaljukits
Likes
Lapsed ja kõik nendega seonduv ja oma kodu ning aed, kus oma energiavarusid rakendada.
Dislikes
Õelad ja kadedad inimesed, kes ise ei viitsi enda heaoluks lillegi liigutada aga teiste elude närimiseks jagub piisavalt jaksu.
Link
Pipieri
Toalilled
Kasutatud käsitööraamatud
Karoliine Hõbelõng
heliivika tegemised
Külli käsitöö
KREEKAPÄHKEL
Evely :)

Quote
"Elu on täpselt nii ilus, kui ilusaks selle ise elada oskame."
Archive
Viimased postitused
Oktoober 2010

Currently

Reading
Kuna lugemiseks napib kodu ja laste kõrvalt aega, siis on lauale jäänud vaid pere ja koduga seotud ajakirjad ja Teleleht :)

Last Movie
Tõsielusarjad, komöödiad ja vahel ka midagi teravamat actioni poole pealt.

Listening to
Kõik peale raskemetalli ja üdini klassika.

Kittyka nurgake...
Kes teeb, see jõuab ...
04 Oktoober 2010
Täna siis jälle üks sünnipäevateemaline postitus. Nimelt oli 30.septembril sünnipäev meie väikesel ristitütrel Merlinil, kes sai 5 aastaseks Ja nii nagu ikka mul juba pea aastajagu kombeks on olnud, olen püüdnud sünnipäevadeks midagi ise meisterdada. Vähemalt mingi osa kingitusest on ikka enda näppude vahel valmis vorbitud. Ega siis seekord teisiti... Kuna tegemist juba jahedamate ilmadega ja ega see talvgi enam ju kaugel pole, siis ka temale sooja komplekti mütsist ja kaelusest.Tibule kingitus meeldis ja usun, et varsti ka lasteaias mõnusam õues käia. Ei pea kogu aeg seda salli mitut tiiru ümber kaela kerima. Lihtne ja mugav. Ja kui õues väga külm, saab kaeluse kasvõi silmini üles kerida.

Kahjuks jõudsime me aga vahepeal haiged olla. Tabas meie väiksekestki see kõrge palavik. Üleüldse on praegu väga palju kõiksugu erinevaid viirusi jälle liikvel ja mina ikka jälle kõrgendatud pinge all, et kuidas see pikk ja pime aeg valutumalt küll mööda saaks. Ei saa muretult seda värvilist sügist näed nautida. Siiski jalutasime paar nädalat tagasi väikese pojaga metsa all ja uurisime, mida huvitavat seal näha. Kuna aga metsa all sammal niivõrd pehme oli, siis väikemees leidis, et mugavam oleks siiski emme süles kaasas käia, kui oma pisikesi jalakesi kõrgele tõsta. Vot selline näoke manati ette, kui enam tahetudPildile jäid ka mõned sirmikud, mida sel aastal jälle oma kümmekond tükki oma kuuri tagant korjata saime.Tõeliselt maitsvad seened!
Et aga täpselt 1.oktoobri hommikuks oli meilgi esimene kord hallavaip maas, siis seenele sel aastal enam asja ei ole. Imestasin isegi, et sel aastal nii pikalt meid külm ei külastand. Lilleilugi jätkus seetõttu kauemaks.
Järgmise korrani siis ...
Kittykas posted @ 06:54 - Link - kommentaarid (4)079008 visits