Kittyka nurgake...
About Me
Age: 32
Location: Põlvamaa
Zodiac Sign: Kaljukits
Likes
Lapsed ja kõik nendega seonduv ja oma kodu ning aed, kus oma energiavarusid rakendada.
Dislikes
Õelad ja kadedad inimesed, kes ise ei viitsi enda heaoluks lillegi liigutada aga teiste elude närimiseks jagub piisavalt jaksu.
Link
Pipieri
Toalilled
Kasutatud käsitööraamatud
Karoliine Hõbelõng
heliivika tegemised
Külli käsitöö
KREEKAPÄHKEL
Evely :)

Quote
"Elu on täpselt nii ilus, kui ilusaks selle ise elada oskame."
Archive
Viimased postitused
Mai 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Detsember 2011
November 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009

Currently

Reading
Kuna lugemiseks napib kodu ja laste kõrvalt aega, siis on lauale jäänud vaid pere ja koduga seotud ajakirjad ja Teleleht :)

Last Movie
Tõsielusarjad, komöödiad ja vahel ka midagi teravamat actioni poole pealt.

Listening to
Kõik peale raskemetalli ja üdini klassika.

Kittyka nurgake...
Kes teeb, see jõuab ...
18 September 2010
Tere tulemast tsivilisatsioon !!! Paar päeva tagasi õnnestus meilgi saada tagasi Internet. Ausaltöelda oli üle tüki aja täitsa võõras jälle kodus seda aparaati kasutada, millelt vahepeal ainult tolmu võtta sain Aga samas, kui mõelda- kui palju muid asju sai selle aja arvelt kodus ära toimetatud, mil arvutit kasutada ei saanud. Ja seda just sellisel ajal, mil õues ja köögis nii palju teha. Nii, et ...

Täna panen üles juba mõnda aega ootel olnud pildid veel paarist bolerost. Esimese tegin juba juuli lõpus sünnipäevakingiks õetütrele Anabelile. Käiku läks ikka seesama armsaks saanud muster. Nagu juba tookord ütlesin: "Ei luba, et seda enam rohkem ei kasuta." Bolero varrukate servadest põimisin kaunistuseks läbi valge paela ja sidusin lehvi. Käigus oli see 1.septembril kooliaktusel, millest endale kahjuks pilti ei saanud. Näitan siis niisama pilte.

Teine valge bolero valmis lihtsalt ajaviiteks. Mustrina kasutasin "Minu käsitööd" numbrist ühte sviitrimustrit. Tegelikult valmis sellegi järgi 2 bolerot aga kuna üks neist on veel kaunistamata, siis selle lisan kunagi hiljem.
Suuruselt sobiks see valge kusagil 2 aastasele lapsukesele. Kaunistuseks heegeldasin lillekese, mille omakorda kaunistasin mõningate helmestega.
Teise kudumi materjaliks Novita Rose Mohair. Esimese oma kahjuks ei mäleta, kuna pole sildikest alles enam. Varrasteks nr.6.

Kittykas posted @ 15:16 - Link - kommentaarid (5)

13 September 2010


Taaskord hakkab lõppema järjekordne vahva projekt, mille käigus oli kõigil võimalus meisterdada endale meelepärane ridikül või mõnd muud sorti abivahend või iluasjake. Nii tegin ka mina
Seetõttu olen sunnitud minagi veel esialgu kodust väljaspool veel ühe postituse tegema, sest pole veel siiani saanud Internetiseeritud inimeste ridadesse. No ehk sel nädalal õnnestub midagi aretada.

Viimase ja tänase postituse vahepeale on aga paljutki jäänud. Kombainid on põldudelt kuldse vilja koristanud. Ka meie pere poisipõnnidel oli võimalus üsnagi lähedalt seda imeaparaati jälle jälgida. Ikkagi meeste värk ju!

Päris palju on metsades ringi kolatud. Küll seenel, küll marjul. Nii rändas metsast koju oma 30 liitri jagu pohli ja veel päris suurel hulgal igasugu seenejusse. Üks lahedamaid minumeelest ehk siis „abielus“ seen on ka pildil nähaLapsedki on vahepeal uut kooliaastat alustanud. Meil alusatas Andreas sel aastal kolmandat klassi. Usun, et peale minu on veel neid emasid, kellele 1.september toob rõõmu kõrval ka väikese kurbusepisara silma, mõeldes, kui suureks on juba nende lapsed kasvanud. See oleks justkui kõikide laste ühine sünnipäev, mis meenutab jälle uut algavat aastat, uut ajajärku.

Juba on esimesed kuldsed kaselehed kõnnitee ääres kokku koondunud. Vahtrad näitavad erinevaid värve ja pärnadki on kollased. Enam ei jookse paljajalu murul ringi. Vahel läheb lausa botikuidki vaja.
Ja nii see sügis vaikselt meie õuele hiilib...
Aga, et mitte liialt kurvameelseks muutuda, lähen tagasi projekti juurde.
Ja nüüd- ACTION!

Valmis sain tehtud 3 kotikest. Kaks neist sellised suvised ja üks ehk midagi teatrikoti sarnast. Kott, mille tegemist alustasin kõige esimesena, valmis tegelikult kõige viimasena. Ja seda seepärast, et materjal sai vahepeal otsa ja nagu kiuste ei saanud ma seda tükil ajal enam kohalikust kaubamajast juurde. Ja uskuge või mitte seda polnud ka veel paar päeva tagasi juurde tulnud. Mis siis ikka. Ostsin siis kahel korral seda Tartust juurde. Ja kahel korral just sellepärast, et ei uskunud, et seda veel nii palju kulub. Ja rääkige siis, et aukudega juustus on juustu vähem Arvasin ka, et aukudega koti jaoks kulub vähe materjali.
Kott ise on üsnagi suur ja sobiv just nendele, kellele meeldivad mahukad kotid. Mina ise olen tegelikult selline, kes ei kanna tervet elamist korraga kaasas- vähemalt mitte hea meelega ja seega ei meeldi mulle, kui pean oma telefoni või muud väikest asjakest kusagilt suurtest kotinurkadest taga ajama. Hetkel väikese lapsega olen seda lihtsalt sunnitud tegema. Ka koti rihma heegeldasin üsna pika ja laia, et seda saaks vajadusel ka üle kaela tõsta. Voodriks õmblesin valgest voodririidest voodri, et küljed paremini silma torkaks.
Koti küljemuster on pärit ühest väikesest kotiraamatukesest. Ülejäänud osa on enda looming. Kaunistuseks kasutatud lille heegeldasin ümber kardinapuu rõnga ja kaunistasin punaste läikivate seemnehelmestega. Minu meelest sai päris äge.
Materjaliks Capri lõhe karva oranź ja veidi tumedam oranź ning heegelnõel nr.3. Kokku heegeldasin koti aga väljastpoolt. Nii tundus huvitavam. Välja näeb ta selline...Teise koti lugu on aga järgmine. Alustasin tegelikult suvise tütarlaste pearätiku heegeldamist. Kuna aga antud niit tundus selleks ikkagi liiga jäme ja rohmakas ning ma ei raatsi sugugi midagi väga üles harutada, siis tekkiski idee uue koti jaoks. Heegeldasin siis roosimotiividega serva lõpuni. Lõin servadesse silmad ja kudusin alumise osa juurde.
Materjaliks heegelniit, mille nime ei mäleta ja samuti Capri puuvillane lõng.Viimase koti matertjaliks on selverist ostetud paabulinnuvärvides dekoratiivlõng. Alumise osa kudusin labases koes. Ülemise osa, mis sangade külge kinnitub kudusin ikka Capri lõngast ja sangadeks sedakorda Abakhanist ostetud ümmargused sangad.

Küll nüüd sai palju pilte aga loodan, et keegi ei pahanda. Seda enam, et pole jälle ammu siia midagi üles pannud. Kui siis juba korraga ja palju

Mõnusat olemist ja tegutsemist kõikidele!
Kittykas posted @ 18:07 - Link - kommentaarid (6)079008 visits