Kittyka nurgake...
About Me
Age: 32
Location: Põlvamaa
Zodiac Sign: Kaljukits
Likes
Lapsed ja kõik nendega seonduv ja oma kodu ning aed, kus oma energiavarusid rakendada.
Dislikes
Õelad ja kadedad inimesed, kes ise ei viitsi enda heaoluks lillegi liigutada aga teiste elude närimiseks jagub piisavalt jaksu.
Link
Pipieri
Toalilled
Kasutatud käsitööraamatud
Karoliine Hõbelõng
heliivika tegemised
Külli käsitöö
KREEKAPÄHKEL
Evely :)

Quote
"Elu on täpselt nii ilus, kui ilusaks selle ise elada oskame."
Archive
Viimased postitused
Mai 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Detsember 2011
November 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009

Currently

Reading
Kuna lugemiseks napib kodu ja laste kõrvalt aega, siis on lauale jäänud vaid pere ja koduga seotud ajakirjad ja Teleleht :)

Last Movie
Tõsielusarjad, komöödiad ja vahel ka midagi teravamat actioni poole pealt.

Listening to
Kõik peale raskemetalli ja üdini klassika.

Kittyka nurgake...
Kes teeb, see jõuab ...
29 Detsember 2009


Tere taas kallid isetegijad! Möödunud on jälle üsna mitu pikka nädalat minu viimasest postitusest siia lehele. Viimased kaks kuud on olnud meile üsna raske periood. Nimelt juba novembrikuu alguses pihta hakanud viiruste jada kahe poisipõnni vahel muudkui jätkus ja jätkus. Siis, kui üks neist tundus juba kobedam, algasid teisel jälle kas nohu või kurguvalu ja vastupidi. Justkui oleks meile kaasüürilisteks terve perekond viirusi kolinud? Nii jõudsime meiegi vahetult enne jõulupühi ka mõned ööd haiglas veeta. Loodame ikka, et ükskord saame ka natuke kergemini hingata ja need kutsumata üürilised siiski ka välja taipavad kolida. Kõige selle pärast on minu jaoks ka läbi kukkunud projekt, millele end kirja pannes olid lootused ja plaanid üsna suured. Tänu nendele viirustee oli ka ideedepagas nagu rooste läinud ja kõik ideed, millele projekti alguses mõtlesin kaotasid oma sära üsna varsti. Rääkimatta sellest, et nende teostuseni ajanappuse tõttu ei jõudnudki. Lapsed ju ikka ennekõike! Siiski nii palju jõudsime, et just enne haiglasse sattumist voolisime midagi vanema pojaga savist. Ja kui olime koju jõudnud, siis lihtsalt kuldasin need asjakesed ka aerosooliga veel üle. Et mitte kõikide tublide Isetegijate kõrval päris häbisse jääda, riputan ka ühe väikese pildikese ühest osast neist üles. Igaljuhul väga loodan, et järgnevad ettevõetud projektid minu jaoks siiski niimoodi ei ebaõnnestu.Kuusekese ehtijaid oli sel aastal kohe päris mitu-Kes valis, millised ehted ja kas panna ja kes riputas need siis kuusekesele külge. Andreas valmistas ise veel mõningad laternad ning välja nägi see pärast ehtimist selline...12.12 oli väike tähtpäev vanemal pojal, kes sai juba 9 aastaseks! Küll see aeg lendab ikka kiirelt. Kuigi tänu just nendele tõbedele polnud võimalik kedagi eriti külla kutsuda, siis pere keskel sai siiski väikestviisi seda ikka tähistatud.Juba paari päevakese pärast langeb endagi õlule üks aastake lisaks. Ja saabki aastake läbi.
Igaljuhul soovin teile kõigile ilusat aasta lõppu ja ikka kõike paremat uueks algavaks aastaks!!!

Kittykas posted @ 08:36 - Link - kommentaarid (4)

03 Detsember 2009
Veel sai vahepeal valmis paar "sokke". Ei mitte need, mida sooja saamiseks tavaliselt jalga tõmbame vaid need, kus tavaliselt detsembrikuudel päkapikud on harjunud hullamas käima. Õmmeldud sokiosale sai kootud ikka sellest samast karvasest lõngast pehme serv.


Nüüdseks on juba paaril hommikul seal mõlemat põnni pisike maius ees oodanud

Kittykas posted @ 11:26 - Link - kommentaarid (3)

BannerFans.com

Alustan sellega, et eile sain Delfiinale üle anda projekti "PÕLVAKATE HEATEGU 2009" tarbeks pisikese omapoolse panuse- kaks kootud kaelussalli...Pisikesele tüdrukutirtsule...ja väikesele poisipõnnile...Minu meelest taaskord väga armas algatus ja on rõõm tõdeda, et siin- seal selliseid asju ikka ja jälle korraldatakse. See näitab, et headus polegi siit üsna õelast ilmast päriselt minema kolinud. Ei ole ju lapsed süüdi maailma õnnetustest ja sellest, et järjest enam puutume igapäevaelus kokku inimestega, keda kohtamata oleks võitnud rohkem, kui neid kohates. Ja jõulud on ju meie kõigi jaoks!? Hea, kui kasvõi kordki aastas, sellel kõige ilusamal ajal saame koos teha midagi head nende jaoks, kellel endal seda teha pole võimalik.
Minupoolsed tänud projekti algatajale Delfiinale kui ka kõikidele tublidele kaasalööjatele!

Kittykas posted @ 08:26 - Link - kommentaarid (3)079008 visits