põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
05 Oktoober 2011
Plikalik sügismüts

Kui niiväga tahaks peale pikka ja väsitavat päeva minna läbi lõngapoest ja laps juhtub kaasas olema, siis kuidagi peab ta sinna kaasa meelitama. Õnneks pikka kauplemist ei olnud, temapoolne nõue oli, et saab omale lõngakera... millest siis sõrmede vahel ketikesi heegeldada. Minugipoolest. Kerge muie tuli mu suule kui ta valitud lõnga nägin, sest justsama lõnga on ta omale ka varem valinud. Nüüd siis neid tokke kaks ja meetrite kaupa ketikesi paistmas, .
Aga ju siis tõepoolest lõng meeldis. Ja miks ei peakski, lisaks (pool)kohustuslikule roosale ju kerge hõbedane niitki kõrval jooksmas.
*


Minul jälle jooksis mõte uuele mütsile, seda enam, et parajasti kasutuses olev hakkab juba väsinud välja nägema. Silmused vardale, turbo sisse ja õhtul müts valmis. Kaunistus valmis küll järgmisel päeval, siis pidi ka natuke lõpetamist kohendama, jäi algul päkapikumütsi moodi hoidma.Kiirandmed
Lõng B.B.B Riflessi (50g=200m, 80% merino, 10% dralon, 10% lurex)
Varras 3,5
Kudusin kaks lõnga kokku, tuli mõnusalt sügistuule-kindel müts.
Silmuseid 104
2-2 soonik, kaunistuseks lilleke ja paelajupp.Siin varahommikusel pildil paistab hõbedase niidiga sätendus natuke rohkem välja..

Värvilist sügist!
põrnikas lisas @ 20:16 - Link - kommentaarid (13)
Lehe algusesse
919283 külastajat