põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
25 Aprill 2011
Lillekesed rohus

Mida kinkida kaksikutele tüdrukutele, kelle mõlema lemmikvärviks roheline ja kes väikestviisi tegelevad võimlemisega? Minu mõte jooksis vägisi sääristele.
Ostsin lõnga, isegi lõngad… kudusin kokku mohääri (Baroness Mohair) ja villa-akrüüli segu (Alvita Erica). Nii et kokku tulid sellised soojad ja pehmekesed jalasoojendajad.


Mustri leidsin kunagi Ravelry-d kammides, nüüd oli hea kohe kuduma hakata. Ühele tüdrukutest meeldisid valged lilled, tema sääriseid kaunistavad valged iiri roosid.


Teisele meeldisid kollased, heegeldasin kollased. Iiri roosi muster oli mul varem prinditud, üks sarnane, kuid neljakihiline on näiteks mypicot.com aadressil siin.Sünnipäevalastega sessiooni mul teile pakkuda pole, aga modellide karmi töö tegid heameelega mu enda plikad. Ajasid aga pargis säärised oma õueriiete peale ja keksisid.
Alguses sätiti jalgu suht tagasihoidlikult. Väiksem püüdis olla sünkroonis suuremaga.


Tulevased omanikud said 8a, seega minu pisemale plikale (6a) säärised kergelt üle põlve. Suuremale (10a) enam-vähem parajad, aga temal olid põlvpüksid, nii et ülemine äär jääb pükste alla peitu. Nii et ma arvan, et päris omanikele jäävad igati ilusasti.


No ja siis läks võidu hüpete tegemiseks Pärast kuulsin pilte vaadates, et suurem saigi kannaga pihta...


Vaat nii. Seda ma siis tegin need kaks nädalat Aga kahjuks nädalavahetusel sünnipäevalastega ei trehvanud ja pakikesed jäid neid ootama. Kergelt kahju oli sääristest loobuda, võiks kohe ühe kahese komplekti omadele ka teha... Eks paistab, äkki sügisepoole...

Andmetest ka
Lillemuster Ravelry-st, peale heegeldatud lillekesed, nr 1 heegelnõelaga.
Sääriste alustuseks lõin 43 silma,
sukavardad 3,5
Lõngad
* Baronesse Mohair (50% polüakrüül, 50% mohäär, 50g=165m), 2 tokki
* Alvita Erica (50% vill, 50% akrüül, 50g=116m), 3 tokki
põrnikas lisas @ 08:14 - Link - kommentaarid (7)
Lehe algusesse
919196 külastajat