põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
14 Veebruar 2010
Südamevest ja sõbrapäev!

Vestike või siis boolero, kuidas vaid sai valmis neljapäeva õhtul. Tundub nii, et pisitütrele sobib vestiks ja suuremale annab boolero mõõdu välja. Reedene päev oli kandmiseks igatahes ära jagatud nii, et suurem läks hommikul kooli ja väike õde sai kanda õhtupoole oma mängukoolis

Selle lõngaga oli tore lugu.
Ostsin kunagi ühe toki, et teha omale müts. Tuli liiga tort ja mängisin ümber õetütrele vestiks. Sealt jäi muidugi naeruväärne osa puudu ja pidin ostma uue toki. Kasutasin tokist vist kõige rohkem 10m! Parajalt suur osa e peaaegu kogu tokk jäi järele, sellest hakkasin siis tegema praegust jakikest. Tahtsin kasutada kogu lõnga ära, kasutasingi - ja ostsin veel juurdegi, sest jälle jäi väheke puudu (pisiplika tahtis, et hõlmad eest kinni ulatuksid). Ja nüüd olen samas seisus - jälle mul üle poole toki lõnga alles... Eks paistab, mis edasi..


Tegemisest. Mugava ja silmuseid alläärest korjata mittearmastava inimesena leiutasin nipi. Kui silmused üles lõin, siis ajasin paela sukanõela taha ja lükkasin selle läbi esimese rea - kui mustriosa oli tehtud, oli hea alumise ääre silmused paela järgi üles korjata ja soonikut kuduma hakata.

Vaatasin just fotokasse püütud pildid üle, võtsin vestikese uuesti kätte ja tegin nüüd öösel hoopis riidepuu-pildid No mis muud teha kui plikadel oli päeval (ja eelnevatel..) pullituju ja poseerimisest suurt midagi välja ei tulnud. Vähemalt mitte nii, et vest ilusti peale oleks jäänud
Tagant. Hmm.. kui ma nüüd uuesti seda vesti seljaosa vaatan, siis siuh ja vilksti võiksid südameread oma kohad vahetada Ülemised alla ja alumised üles, sobiksid paremini. Oh mind, et ma seda ka tehes läbi ei mõelnud.

Eest. Õhtul jäi nööbikarbis sobrades kätte üksik ja täpselt õiget värvi nööp, sellest paremat ei ole olemas Läks ette!

Pistan paar pullitajate-poseerijate pilti ka

Edit: andmed jäid kirjutamata..
Lõng Emmebi Vogue (40% mohäär, 40% akrüül, 20% vill) 50gr=150m
Varras 5,0
Silmuseid 75

***
Vaatasin, et pole oma õde ammu ehetega varustanud. Sõbrapäevaks.


põrnikas lisas @ 22:36 - Link - kommentaarid (1)
Lehe algusesse
921253 külastajat