põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
22 Aprill 2009
Tegin oma pruuni vaskkee pikemaks ja lisasin kinnituse, oli teine enne väga ebamäärase pikkusega. Nüüd saab kanda kahte moodi, kas pikana või lühemana ja kaherealisena. Kannatab kruttida ka ümber käe ja kasutada käekeena. Oli teisega muidugi paras tükk tegemist, justkui uue keega, sest tahtsin, et helmed oleksid sümmeetriliselt.Ja oh mind, harakat! Must-valge riietuse juurde pidin kindlasti saama paar must-valget lisandit. Selleks otsisin helmekarpidest ammu tellitud klaashelmed ja vormistasin ära. Lihtsad, aga kantavad. Tavaliste klõpsudega kannatab olla paar tundi, siis hakkavad hirmsasti näpistama. Nii et äkki peaks siiski augud tegema, hmm? Või siis varuma kõvasti teistsuguseid klõpse, need 13.aprilli klõpsud olid päris talutavad.


Ühel õhtul mängisime suurema tütrega fimoga. Tema tegi oma projekti, mina veeretasin paar fimokuuli mustast ja valgest, pimedas helendavast. Pärast istusime pisematega pimedas toas laualambi juures ja plõksisime lülitit sisse-välja, et seda helendust imetleda, hehe!

Kirjud kuulid on jäägijuppidest, tegime lillevorstikesi, aga polnud hoogu sees, et need kuulideks veeretada. Üks pisike oran˛ roosike ka prooviks. Peab ju katsetama!


põrnikas lisas @ 06:59 - Link - kommentaarid (2)
Lehe algusesse
921192 külastajat