põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
13 Aprill 2009
Segupostitus
1. Minu esimesed päris-minu-kõrvakad!
Auke mul kõrvas pole, kõrvakaid kunagi kandnud ka pole. Aga sellegipoolest tekkis viimasel ajal tahtmine ka endale midagi külge riputada. Pisipoja sünnipäeva puhul tegin siis endale kingiks ühed pruunid. Hakkasid meeldima ja tegin mõne paari veel.
Pruunid, FP pruunid lihvitud helmed, vahele lillad seemnekad. Tikitud siidniidiga vasksele kõrvarõngatoorikule (pärit HH-st, loodan, et tuleb juurde).

Analoogsed rohelised, FP helerohelistest helmestest (tõenäoliselt Helmetoast). Neid jäi järele täpselt üks terve ja üks poolik!

Lisaks midagi suvist. Cloisonne ja klaaspärl.


2. Imekartulid
Minu kallis tütar tegi imelisi kartuleid. Täitsa ise kooris, lõikas piparkoogivormidega südameid, seeni, tähekesi... ja praadis. Maitsesid imehead


3. Ülikiire tort pisipoja sünnipäevaks
8. aprilli õhtul, peale laste magamapanemist istusin ja sorisin veel tükk aega helmestekarbis. Lõpuks võtsin ennast kokku ja suundusin torti tegema - lapsed ju ootavad eelkõige küpsisekat, heh..

Ime, et kodus üldse küpsist oli ... ja kohupiimapastat... ja veel kaks pakki
Nagu ikka - leotasin küpsised, panin alusele. Ilma igasuguse tseremooniata pigistasin pakist kohupiima peale. Kordasin nii mitu korda. Imekombel oli kapis ka šoksi, noaga kraapisin kibekiirelt suured liistakad peale ja valmis! Aega läks koos koristamisega vast 10 min
põrnikas lisas @ 05:52 - Link - kommentaarid (4)
Lehe algusesse
921673 külastajat