põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
26 Jaanuar 2009
Teine nädal

Rutiin tuleb. Vaikselt, aga tuleb Saavutuseks vasktraadile sätitud pruunid klaashelmed. Kasutasin vaske esimest korda ja kui väänama hakkasin, polnud sugugi kindel, et tulemusega rahule jään. Aga kui kee valmis sai, siis on ta täpselt õige. Ilma kinniseta, käib üle pea. Võib-olla teen kunagi natuke pikemaks, võib-olla mitte . Muideks - kui mul oli kee juba valmis ja pildistatud, siis blogisid lapates avastasin, et luiselotte on samast helmesegust pea samasuguse kee meisterdanud. Ja ka vasktraadiga Heh, kuidas IT-s mõtted liiguvad!


Teise teona mütsike. See kaitsevärvides lõng hakkas lihtsalt poes meeldima ja lendas korvi. Tegin sellest suveks valmistudes ühe mütsi, pisemale on eelmise aasta müts vist väikeseks jäänud. Muidu olen suvemütsikesi heegeldanud, seekord katsetasin kududa. Juba kasvõi selleks, et lõngakulu teada saada. Ja arvake ära, palju kulus? Arvestades viimase aja napikatega jäi ühest tokist ikka kõva nutsakas järele. Ikka sellepärast, et seekord olin ma neid tokke kaks varunud Hehee! Puuvillasest lõngast, vardad nr 2, silmuseid 110.

***
Pisema isetegija tegemistest ka. Isa ostis lapsele isikliku nõela-niidi jm komplekti, tüdruk pani mõõdulindi kaela ja kukkus venna mõõte kaardistama. Mõõdud võetud, vaatas mida parandada ja leidis, et vennal kodupükstel allääred narmendavad. Egas midagi, püksid jalast ja terveks!

Ootetöö

Esimese raksuga kippus sääreosa kinni õmblema, aga taibates viga, pistis raamatu vahele ja õmbles edasi. Poiss jäi tööga rahule, mis ongi kõige tähtsam.

Kena nädalat!
põrnikas lisas @ 05:02 - Link - kommentaarid (2)
Lehe algusesse
921130 külastajat