põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
03 Oktoober 2008
Paar nädalat tagasi tuli ühel õhtul tahtmine traadi ümber peenemat traati kruttida. Siis polnud mul aimugi, mis sellest krutitud traadist edasi saab. Jupp tuli nii pikk, et andis väänata noodivõtmeks ja kaunistada pärlitega. Mõte tuli tõenäoliselt Lucylt.

Edasi jäi võtmeke seisma ja ootama oma aega. Tekkis mõte kinkida tütre klaveriõpetajale (täiesti super õpetaja), aga mille otsa võti rippuma panna, seda veel ei teadnud. Proovisin ketti ja nahkpaela, polńud kuidagi see. Tellisin siis HHst paela, siit-sealt sai vajalikke muid vidinaid.

Kõige keerulisem oli kinnitamine. Piltidel on nii ilusti traadiga keerutatud otsad, aga kuna ma polnud päris kindel, kuidas seda teha, et pael välja ei libiseks, siis õmblesin lihtsalt kinni. Jäi niimoodi.

Proovisin ka järele, kuidas kaelas jääb.

Juurde kompunnisin ühed kõrvakad. Oleks vist võinud olla vähe rahulikumad, aga eks neid annab eraldi ka kanda.

Kogu komplekt sai selline. Kas ka kingisaajale meeldis, seda ei õnnestunud teada saada, aga äkki vahest leiab tee kaela.

Õhtul oli pisike leivaküpsetamine rukkijahust. Oleks võinud paremini kerkida, aga maitses päris hää. Pildil jäi päris kenasti näha leiva aur

põrnikas lisas @ 07:09 - Link - kommentaarid (10)
Lehe algusesse
921510 külastajat