põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
06 September 2008
Näpistan pisut aega ja teen ühe oran˛i postituse.
Kollaa˛is kasutatud pildid on tehtud kõik suvel, kas siis juulis või augustis. Päike läbi prillide, päikeseloojangud, maamaja juures luusiv rebasepoeg, loomaaiast jörjenid ja kalake, jällegi maja juurest kraaviäärest karusammal.

Kui olime suvel maal, siis jäi näppu üks oran˛ heegelniit. Hakkasin sellest midagi aretama ja välja tuli mütsike! Selline tore oran˛ ja Muhune või siis nagu apelsinimüüja Värv hakkas meie pisitütrekesele nii meeldima, et see on siiani ta lemmikvärv. Ja tüdrukul on ju ometigi mütsi juurde kotikest vaja. Valisin "Minu käsitööd" ajakirjast mustri... või oli see mul netist prinditud, enam ei mäleta ja heegelasin valmis. Vahepeal linnas käies tegin kotile veel voodri ja luku, et vajalik pisikraam kotiaukudest välja ei pudeneks.
Oran˛ kleit on mu ema õmblustöö, mul on endal samasugune särk, nii et saame kaksikuid mängida



Oran˛ile mõeldes tuli heegelnõelast ka nukule midagi, istus enne nii kurvalt majakeses, sest temaga polnud enam ammu mängitud. Tema sai omale kleidi, kübara ja rõõmsama olemise. Kübara ääre heegeldasin üle tavalise, vist nr 40 niidiga. Nukust ise sai pisitütre lahutamatu kaaslane justnimelt oma sobivat värvi kleidikese ja kübara pärast.

põrnikas lisas @ 10:30 - Link - kommentaarid (6)
Lehe algusesse
921524 külastajat