põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
17 Juuni 2008
Pika-pika tegemise järel valmis esimene kott. Võin öelda, et sama lõikega kotte tuleb veel ja mitte üks ega kaks... Sattusin lihtsalt hoogu ja oli ju vaja igat värvi ja iga ilma jaoks. Kangaks kasutasin seda, mida kodunt leidsin ja proovisin uusi juurde mitte soetada (saladusena võin öelda, et ühe koti jaoks kanga ikka ostsin... olin lihtsalt Abakhanis ega suutnud niisama välja tulla). Kõige rohkem aega võttis voodriga pusimine, et oleks olemas ikka kõik vajalikud taskud ja et nad ka ilusad välja näeksid seal seespool. Siin siis esimene... Pidin kasutama pisikest õlamodelli, sest enda õlal pildistamine ei tulnud kuidagi välja.

Ja sellel pildil lasen teil piiluda koti sisse Käisin täna vihmase ilmaga õues, õnneks sattusime vihmaauku ja märjaks ei saanud, muidu oleks küll asjad kõik läbi ligunenud. Vihmase ilma kott on õmblemisel jõudnud lõppfaasi Oleks teadnud, et ilm ära keerab, oleks selle järjekorras vahele võtnud Kott seestpoolt, taskutega vooder oma täies ilus...

Ja üks kingituseks tehtud mobiiliripats. Ümbrikusse ju midagi megasuurt ei pista, aga kaardi vahele mõnus kulin. Ehk leiab kasutust.


PS - Proovin lõike ka paberile panna, midagi keerulist ei ole Aga läheb natuke aega.
põrnikas lisas @ 13:50 - Link - kommentaarid (4)
Lehe algusesse
921508 külastajat