põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
17 Mai 2008
Pärlipatsik ja Susii
Pärlipatsik
Ühel hommikul ärkas tütar kavala näoga üles ja ütles:"Emme, mul tuli öösel üks pärlimõte!" Mõttest sai joonistus või pigem visand, mida ei tohtinud siia üles riputada, aga õnneks kadus pilt ära ka, nii et ei teki kiusatustki Visandist meisterdasime koos nuku, kelle nimeks sai Pärlipatsik. Tütar aitas riidele joonistada ja nukku täis toppida, polnudki nii lihtne töö, sest Patsik ju kleenuke. Ülejäänu jäi minu hooleks. Läks vaikselt nädalake kui sain nuku valmis. Juuksed võtsid kõige rohkem aega, pähe mahtus 29 patsi + lahtiseid pärleid siia-sinna. Kleidi sai selga minu lõpukleidi tükkidest, enamvähem sama tegumood ka .
Üks portree

Oma masinaga Tegelikult ju Patsik selline süldikene, püsti püsida aitab üks traadist väänatud tugi.

Kevadine vabas õhus.

täispikkuses pilt lillekesel
kodune pilt

Susii
Susii oli minu lapsepõlvenukk. Üks väga õnnelik nukk, sest tema on ainuke, kellel mu pisike õde silmi peast välja ei jõudnud/jaksanud torgata Kui olime õega suureks kasvanud, jäi Susii ootama uusi pisikesi tüdrukuid. Jõudis ära oodata! Tütar oli paar päeva vanaema juures ja edasi kirjutab ise.
---
vanaema õpetas mind õmblema esimene asi oli üks nuku püksi pool. teise tegi vanaema.
---

Riided siis selga traageldatud. Vaatasin õmbluse kvaliteeti - täitsa tipp-topp. Tubli tüdruk, varsti tellin talt omalegi püksid
põrnikas lisas @ 10:18 - Link - kommentaarid (7)
Lehe algusesse
921253 külastajat