põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
06 Mai 2008
Järjekordne roosa tegemine maikuusse.

Sõrmed sügelesid ja valmis sai tegelikult aprillis. Mütsi peale (edit: vabandust, kübarakese... alati parandab mind sellega, icc) proovisin leida sobiva motiivi, algul tundus, et pole kõige parem, aga praeguseks on silm täitsa ära harjunud. Kui motiivike tehtud, heegeldasin kettidega ümaramaks ja järgmisel real pistsin silma järgi sambaid. Ja kuna juhendi järgi ei teinud, siis vahepeal käis kõva proovimine. Õnneks suurus sobis ja kasvatama kuskil ei pidanud, minuarust isegi ei harutanud (mis on haruldane). Pildilt paistab kenasti, kuidas tüdruk ootas ja ootas, millal viimane lihv e antenn peale saab, keeldus voodisse minemast ja lõunauni tuli põrandal... Järele jäi just selline pisike jupike, ei osanud seda enam kuskil kasutada.

Kotike on kootud ristkülik ja siis kokku heegeldatud, sama hooga külge klapp, lisaks natuke efektlõnga ja nööbiks metallpärlike.
Materjal: 2 tokki puuvillast lõnga G-B Wolle PIA (92% puuvilla, 8% polüestrit) a 50gr=105m, heegelnõel nr 2,5

Ja komplekt kasutuses. Tütar kasutab kotikest päikeseprillide hoidmiseks, sinna käib ka taskurätipakk ja mõni vajalik pisividin, nagu väikestel tüdrukutel ikka


Hea, et õuepildid on varem tehtud, sest praegu vaevlevad meiekad kõvas gripis. Mingi eriti kange tüvega teine... Kahju vaadata kuidas see köha muudkui piinab ja piinab. Olemine pole ka pisikestel kõige parem. Homme tuleb ikka aurutama hakata, tundub, et pole pääsu... soe tee ja külmasalv pole aidanud.
Püsige terved!
põrnikas lisas @ 20:45 - Link - kommentaarid (4)
Lehe algusesse
921253 külastajat