põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
02 Veebruar 2008
IT andis mulle saalomonisõlme, mina annan ühe superkiirelt valmiva mütsi.
Lõngaks Novita Helen, kulus peaaegu terve tokk (no vast 3m jäi järele )
Algas kõik tegelikult sellestsamast drex-i roosikesest, mida mulle viimasel ajal hirmsasti teha meeldib. Tahtsin näha, kuidas erineva jämedusega lõngaga välja tuleb – tuli igavene pirakas õis. Paar päeva oligi lihtsalt roosike, mida mõnus vaadata. Kui oli piisavalt lille muditud, tuli sellega midagi asjalikumat ette võtta, ja nii sai ta kaunistuseks saalomonisõlmes tehtud mütsile . Esimesel pildil on õiget värvi.

pealtpoolt selline

Mul pole ükski müts nii kiirelt valmis saanud! Pikalt mõtlesin, kas panna roosikesele veel punaseid pärleid peale... seekord jäid panemata, olid sellised soovitajad
Mütsi põhiosa tegin meelega natuke pikema, et ei hakkaks kuklasse ronima ja et annaks seda sõlmelist pinda natuke tihedamaks tõmmata. Hoiab peas muideks täitsa hästi nii 10-kuusel kui ka minusugusel vanal inimesel. Ja kuna ma ise suur punasekandja pole, siis tüdrukud (suurem(unine) ja väiksem) saavad endale, neile sobib kenasti. Endale vist teen mingist teisest värvist – kodunt leidsin sobiva jämedusega ainult tibukollast ja roosat, nii et pole midagi parata, praegu jään mütsita!
Tegin niimoodi...


Valged asjad peaks ka veel ära pildistama, olen need vähe unarusse jätnud. Valmis said ikka jaanuaris, ma lihtsalt laisk ja pole pildile püüdnud.
(Ja kui ma varem postitust ei tee, siis sõbrapaki loodan posti panna esmaspäeval)
Ja nüüd head und! Lähen teki alla sooja, nii arvuti taga külmetades võib veel tõbiseks jääda...
põrnikas lisas @ 23:39 - Link - kommentaarid (3)
Lehe algusesse
921215 külastajat