põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
01 Detsember 2007
Täna ilma piltideta postitus.
Vat mis juhtub, kui ei hoia asju omas kohas. Isegi korraks ei tohi panna heegelnõela kapi ääre peale. Ja nüüd äriidee – vile peale vastav heegelnõel. Kaks nädalat hiljem tuli siiski peidust välja... ei olnudki kapi ääre peal, icic. Otsisin just lõnga, millest teha pisema piiga nukule jõuludeks miski komplekt või kombekas - olin torganud ühe toki sisse! Oh, hakkan vanaks jääma, ei seisa enam meeles kuhu oma asju topin. Sellest muideks oli kasu ka - nii Liann lõngapoele kui tegelikult ka mulle (poleks muidu bambusest heegelnõela ostnud, aga kergemat lõnga nagu nt mohäär, on sellega päris mõnus heegeldada (asi läheb kingituseks)).
Üleeile sai valmis ka pisema boolero, aga pole jõudnud pildistada. Nüüd nad ka, korralikud lapsed nagu meil on , magavad juba.

Tegelikult mul küsimus - te siin suured reisijad, äkki teate? Kas lennukisse saab kaasa võtta vardaid või heegelnõela, need ju tegelikult sellised teravad riistad? Reisil olles ju mõnus nokitseda...
____
EDIT: SIIT (Eesti Õhu keelatud esemed) ei jäänud käsitöövahendid küll silma... ok vardad on OUT, aga bambusheegelnõel? Kas sellega annab kaaperdada, ma ju ainult heegeldaks...?
põrnikas lisas @ 21:28 - Link - kommentaarid (1)
Lehe algusesse
921508 külastajat