põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
23 November 2007
Plikadele oli juba eelmisest aastast plaanis teha midagi boolerotaolist. Aegajalt vaja ju midagi õlgusoojendavat kas teatrisse või pidusse... ja põhiline – et sobiks enamvähem kõigega, ei torgiks ja saaks vajadusel kasvõi paljastele käsivartele peale tõmmata. Lõikeid vaatasin küll vaateakendel olevate nukkude seljas nii ja naa, aga ei oleks viitsinud midagi keerulist aretada. Mõtlesin, et teeks pika salli ja vuraks kokku. Aga polnud ei aega ega pealehakkamist.
Ja kui sattusin gobelääni blogis valgete varrukate otsa, oli pilt selge! Pole vaja jalgratast leiutada, hehheee! Mõtle või pea haigeks, keegi on ikka varem selle peale tulnud
Suuremale sai valmis...
Väiksemale vaja veel teha... aga õe oma pidi ju ka ära proovima


Lõng – Steinbach Wolle Silber Babi, kulus 1 tokk salomonis varrukatele ja 1/3 teisest tokist soonikule. Heegelnõel 5.0, soonik vist nr 3 varrastega. Allääre heeegeldasin üle narmalise efektlõngaga, kahjuks ei leia ümbrispaberit üles. Kulus umbes pool tokist, ehk jätkub teisele ka.
Mõnus oli teha, ausõna. See saalomon on ka esimene katsetus, nagu paljud teised asjad

PS tahtsin ainult öelda, et ongi nii, et hakkad proovima ja pusima ja saad kõigega hakkama. Täitsa kift! Jama on ainult see, et hakkab igapäevaseid vajalikke tegemisi segama... aga ilma päris ka olla ei saa. Kas hakkab olema sõltuvus? Õigem küll küsida, et mitmendas faasis juba see on?
põrnikas lisas @ 12:12 - Link - kommentaarid (4)
Lehe algusesse
921187 külastajat