põrnika tegemised
põrnika tegemised
aegajalt tekib igasuguseid ideid ... mille teostus kipub tavaliselt uneaega ronima :)
16 Mai 2009
Minu kallis õmblusmasin jälle streigib minuga, nii et teen igasugust muud pudi. Kahju muidugi, et sellepärast poekotti lõpuni valmis ei saa, aga sellise masinaga on ka pool kotiteost saavutus omaette
Nii ma siis teen igasugust muud pudi-padi. Lilleline sõrmus 10-rõngaga toorikule. Sõrmes.

Proovisin teha mitmerealist keed tamiilile. Materjaliks HH valged lapikud mõnusalt kumavad helmed.
välguta müstilise värviga pilt õhtupäikeses

välguga on tegu justkui teise keega

Magusast tegemisest üks välkkiirelt ja täiesti plaaniväliselt valminud maasikatort. Emadepäevast järele jäänud tordipõhja ja vahukoore pidi ju ometi kuidagi realiseerima, heh.

Kena nädalavahetust!
***
PS Hirrrmus raske on ennast kätte võtta, et seelikud pildile püüda. Märkeks nii palju, et masin lasi mul kenasti tüdruku rohelise seeliku ära lõpetada. Jäi ju see tegemine toppama sinna, et eelmine streik hakkas just siis kui mul oli veel luku viimane õmblus vaja teha, oh nöök. Aga nüüd - omanik rahul ja seelik kasutuses Järgmise raksuga tuleb kott, sõbrunevad seal massina juures
põrnikas lisas @ 19:25 - Link - kommentaarid (3)
Lehe algusesse
11 Mai 2009
Emadepäeva järelkaja
Ilusat emadepäeva tagantjärele!


Meisterdus minu emale - kätekreem kevadisest lillelisest karbist
Valisin valge kaanega kreemikarbi, kiskusin kleepsud maha, hõõrusin liivakaga sileda pinna haakuvamaks ja kaunistasin salvrätitehnikas. Kui karp kaunistatud ja ööotsa kuivanud, siis tõmbasin hommikul peale veel kihi nitrolakki, et potsik oleks kulumiskindkam ja kena läikega.


Lapsed ikka kasvavad nii kiiresti – lauda aitavad nad ikka katta, aga hommikul oli kena üllatus – küpsisetort ja kohv! Suurem tüdruk õhtul ise tegi.

Oh, mu hing on rõõmus!
põrnikas lisas @ 07:34 - Link - kommentaarid (6)
Lehe algusesse
919080 külastajat