Pitsikuduja päevik
Pitsikuduja päevik
28 Veebruar 2010
Ikka veel käpikud!

Mis siin ikka selle kampsuni pärast pikalt kurvastada: otsustasin, et kuna sooja annab ta endiselt, siis kevadeni saab teda kanda küll... siis aga harutan ta üles ja koon uue, seekord üleni musta kampsuni. Mustergi juba välja valitud!
Väljas on juba esimesi märke lähenevast kevadest, aga mina kudusin veel ühed käpikud... nagu käpiku-hooaja lõpetuseks või nii.

Nupud on sisse kootud, lilled aga heegeldatud ja peale õmmeldud. Kõige lõpuks veel ohtralt pärleid, kuidas siis muidu!
PS! Seekord tegin enne ka värvikindlustesti...
Malena posted @ 11:25 - Link - kommentaarid (12)
11 Veebruar 2010
Valentinipäeva-kampsun

Seda kampsunit jaanuari algul kududes ei mõelnud ma muidugi veel valentinipäevale. Tundus lihtsalt armas kampsun olevat. Alles hiljem vaatasin, et see sobiks mõnesse valentinipäeva-teemalisse postitusse ja otsustasin kuu aega oodata, enne kui siin seda näitan!

Lõng oli kodus olemas, olin selle tegelikult ühe teise kampsuni jaoks ostnud, kuid siis avastanud, et ta ikka ei sobi... Nüüd otsustasin ta ära kasutada...Kampsuni juhend on Designer Knitting, Holiday 2009 numbrist, kus originaali põhivärv on lilla. Mulle tegelikult väga meeldis see lilla kampsun, aga nagu öeldud, oli must lõng juba olemas ja nii otsustasin seda kasutada. Ja olen oma värvivalikuga väga rahul, sest must-valgel taustal hakkab see üksik punane südameke eriti hästi silma!

Ainus, millega ma kampsuni juures rahul ei ole, on lõng: GB Wolle Jil. Väga kiiresti läheb topiliseks! Aga kampsun ise on küll mu selle talve lemmik-kudum - ei mäletagi, et oleksin mõnd teist enda kootud asja nii palju kandnud kui seda südame-kampsi!


Malena posted @ 07:16 - Link - kommentaarid (55)