monna ja tema lapsed
About Me
Age: 41
Location: Tartu
Zodiac Sign: vähk
Likes
Käsitöö - siin on minu jaoks tähtsamaks märksõnaks eelkõige taaskasutus, olgu selleks siis kas kommipaberid, plekkpurgid, T-särgid, reklaamlehed, munakarbid jne jne jne.

Juba paarkümmend aastat olen ma kogumise pisikuga nakatanud, õigemini lausa haigeks jäänud :) - kogun pildistatud loomadega, lindudega ja teiste fauna esindajatega postkaarte (neid on mul ca 8000) ja taskukalendreid (neid on mul ca 3000). Meeldib teha üle maailma kaardivahetusi, sh Postcrossing. See on teema, kus mul juttu jätkub kauemaks ...

Kokkamine on ka üks minu lemmiktegevustest, kuigi viimasel paaril aastal ei ole ma enam nii tubli olnud :). Aga siinses blogis saab ka kokkamisel olema õpris tähtis osa!
Dislikes

Link
Maagi susserdamised
Pereklubi - üks ütlemata mõnus koht ja seltskond!
Postcrossing
Minu kaardid vahetusteks
Minu taskukalendrid vahetusteks
SIIA lisan oma leitud ideede lingid
Tigramiehted blogi
Heli blogi
Buffini tegemised
Huvitavad taaskasutusideed laiast maailmast
Ehalille tegemised
MINU KOKANDUSALASED LINGID
Ly nokitseb - õpetused ja puha

Quote
Elu - see on üks pidev liikumine paremuse poole!
Archive
Viimased postitused
Juuli 2011

Currently

Reading
Kuna paberil olevat kirjandust loen viimasel ajal harva, siis seda enam loen ma arvutis. Olen avastanud enda jaoks mitmed huvitavad blogid, millel hoian silma peal. Samuti enne kui ma võtan kätte mõne käsitööraamatu, otsin ma mustreid, ideid arvutist.

Last Movie

Listening to

monna ja tema lapsed
Mina olen monna. Käsitöös on minu jaoks peamiseks märksõnaks taaskasutus. Ning mis siin salata - teiste käsitööd armastavate inimeste blogide vaatamine, ideede kogumine võtab ka ikka väga palju aega :)
27 Juuli 2011
Teema: 13. TK Teeme koos meestega!
/
Üks üheskoos pere meestega tehtu sai jälle üles jäädvustatud - istumisnurga uuenduskuur . Meil krundil on juba aastaid mõnus istumisnurk, kus on ka suur laud ja pingid. Aja jooksul on ikka see vajunud sügavamale muru sisse, oleme alla pannud kive, et oleks kõrgem istuda, ikka on varvad muru sees, kus sipelgad, teod ja laua, pinkide alt halb muru niita jne. Aga nii oli see aastaid ... Sellel suvel tuli mehel äkkmõte, et kuna meil on kõnniteeplaate, siis teeks lauale põranda alla ... Kuna mul juulis sünnipäev, siis mõtlesime, et teeme sünnaks ära, siis rahval hea istuda. Nagu ikka meil kombeks, asi venis, venis je venis ... No kuskil nädalake enne sünnat sai siis pingid, pakud, laud eemale tõstetud jam värvisin need pinoga uuesti üle, et katta päikese poolt kulutatud laigud. Aga edasi asi ei liikunud . Õhtu (!!!!!) enne sünnipäevapidu läks meil kiireks, kuigi olin juba lootuse kaotanud. Mees märkis piirjooned maha. Siis oli mõte, et kaevame murukamara ära, äidame augu liivaga ja plaadid peale. Kuid kuna aega oli vähe, siis ei hakanud muru ära võtma, vaid tõime liiva muru peale, kattes nii ka aja jooksul tekkinud augud jms. Liiv ja plaadid asusid istumiskohast omajagu eemal ja võite arvata, kes neid kärutas ... Mina!!! See oli karm, ca 10 käruäit liiva ja kuna läks ca 50 plaati ja käru peale mahtus 4 plaati korraga (jube rasked kõnniteeplaadid) ja kuna osad olid õhemad ja oli vaja lisaplaate tuua, siis võite arvata, mitu korda ma plaate kärutasin .... Mees siis tasandas liiva, tampis kinni, pani plaate. Poja ülesanne oli seekord õega tegeleda, et me saaksime rahulikult teha. Oma puhkehetki kasutasin ma siis loomulikult egevuse jäädvustamiseks . Ikkagi suur ettevõtmine! No südaööks saime siis ikka koju ... Ja järgmisel päeval toimus jube mõnus pidu ja rahvale meeldis, et sai istuda inimväärselt, ei olnud varbad sipelgate keskel jne .

Olen ise lõpptulemusega VÄGA rahul !


monna posted @ 06:01 - Link - kommentaarid (1)110396 visits