monna ja tema lapsed
About Me
Age: 41
Location: Tartu
Zodiac Sign: vähk
Likes
Käsitöö - siin on minu jaoks tähtsamaks märksõnaks eelkõige taaskasutus, olgu selleks siis kas kommipaberid, plekkpurgid, T-särgid, reklaamlehed, munakarbid jne jne jne.

Juba paarkümmend aastat olen ma kogumise pisikuga nakatanud, õigemini lausa haigeks jäänud :) - kogun pildistatud loomadega, lindudega ja teiste fauna esindajatega postkaarte (neid on mul ca 8000) ja taskukalendreid (neid on mul ca 3000). Meeldib teha üle maailma kaardivahetusi, sh Postcrossing. See on teema, kus mul juttu jätkub kauemaks ...

Kokkamine on ka üks minu lemmiktegevustest, kuigi viimasel paaril aastal ei ole ma enam nii tubli olnud :). Aga siinses blogis saab ka kokkamisel olema õpris tähtis osa!
Dislikes

Link
Maagi susserdamised
Pereklubi - üks ütlemata mõnus koht ja seltskond!
Postcrossing
Minu kaardid vahetusteks
Minu taskukalendrid vahetusteks
SIIA lisan oma leitud ideede lingid
Tigramiehted blogi
Heli blogi
Buffini tegemised
Huvitavad taaskasutusideed laiast maailmast
Ehalille tegemised
MINU KOKANDUSALASED LINGID
Ly nokitseb - õpetused ja puha

Quote
Elu - see on üks pidev liikumine paremuse poole!
Archive
Viimased postitused
Juuni 2011

Currently

Reading
Kuna paberil olevat kirjandust loen viimasel ajal harva, siis seda enam loen ma arvutis. Olen avastanud enda jaoks mitmed huvitavad blogid, millel hoian silma peal. Samuti enne kui ma võtan kätte mõne käsitööraamatu, otsin ma mustreid, ideid arvutist.

Last Movie

Listening to

monna ja tema lapsed
Mina olen monna. Käsitöös on minu jaoks peamiseks märksõnaks taaskasutus. Ning mis siin salata - teiste käsitööd armastavate inimeste blogide vaatamine, ideede kogumine võtab ka ikka väga palju aega :)
22 Juuni 2011
Kuna täna meil töölt vaba päev , siis kasutasin seda kohe ära ja läksin hommikul kella 8-ks turule. Tagasi tulles ühe põõsa juures oli kümmekond tigu alustamas oma päevarännakut ja ma kohe pidin kotid maha panema ja neid pildistama . Hea, et juba alanud puhkuste ajal on kella 8.30 ajal tänaval inimeste arv väike ja seega oli ka julgem tänava ääres põõsa juures kükitada . Jagan neid vahvaid kaadreid ka oma blogi lugejatega ja endalgi kunagi hiljem hea vaadata neid vahvaid tegelasiSee ei ole normaalne, vaid pigem deja vu!!!! Praegu hakkas Elmar Raadiost laskma laulu tigudest - joel steinfeld-uhke tigu. Minu jaoks lausa uskumatu kokkulangevus!!!!

EDIT: Hing ei andnud rahu ja läksin Youtubesse kondama, et kas seal ka seda laulu on, sest mul hakkas nüüd täiega see laul kummitama ja tuju on superhea. Leidsin - Joel Steinfeld - Uhke tigu
monna posted @ 06:56 - Link - kommentaarid (1)110305 visits