monna ja tema lapsed
About Me
Age: 41
Location: Tartu
Zodiac Sign: vähk
Likes
Käsitöö - siin on minu jaoks tähtsamaks märksõnaks eelkõige taaskasutus, olgu selleks siis kas kommipaberid, plekkpurgid, T-särgid, reklaamlehed, munakarbid jne jne jne.

Juba paarkümmend aastat olen ma kogumise pisikuga nakatanud, õigemini lausa haigeks jäänud :) - kogun pildistatud loomadega, lindudega ja teiste fauna esindajatega postkaarte (neid on mul ca 8000) ja taskukalendreid (neid on mul ca 3000). Meeldib teha üle maailma kaardivahetusi, sh Postcrossing. See on teema, kus mul juttu jätkub kauemaks ...

Kokkamine on ka üks minu lemmiktegevustest, kuigi viimasel paaril aastal ei ole ma enam nii tubli olnud :). Aga siinses blogis saab ka kokkamisel olema õpris tähtis osa!
Dislikes

Link
Maagi susserdamised
Pereklubi - üks ütlemata mõnus koht ja seltskond!
Postcrossing
Minu kaardid vahetusteks
Minu taskukalendrid vahetusteks
SIIA lisan oma leitud ideede lingid
Tigramiehted blogi
Heli blogi
Buffini tegemised
Huvitavad taaskasutusideed laiast maailmast
Ehalille tegemised
MINU KOKANDUSALASED LINGID
Ly nokitseb - õpetused ja puha

Quote
Elu - see on üks pidev liikumine paremuse poole!
Archive
Viimased postitused
Mai 2011

Currently

Reading
Kuna paberil olevat kirjandust loen viimasel ajal harva, siis seda enam loen ma arvutis. Olen avastanud enda jaoks mitmed huvitavad blogid, millel hoian silma peal. Samuti enne kui ma võtan kätte mõne käsitööraamatu, otsin ma mustreid, ideid arvutist.

Last Movie

Listening to

monna ja tema lapsed
Mina olen monna. Käsitöös on minu jaoks peamiseks märksõnaks taaskasutus. Ning mis siin salata - teiste käsitööd armastavate inimeste blogide vaatamine, ideede kogumine võtab ka ikka väga palju aega :)
10 Mai 2011
Praegu on hetk vaba aega ja panen üles ühe oma lemmiku teemakese pildid - salvrätitehnikas kaunistatud metallist konservide purgid. Nimelt paar aastat tagasi poeg lasteaias meisterdas rakette, kus väikesed limonaadipudelid värviti üle ja kaunistati vastavalt. Kui uurisin õpetajalt, et millega värvisid, siis sain vastuseks, et tavaline guaššvärv, mis on segatud PVA liimiga, mis aitab värvil kinnistuda ja ei määri käsi. Kodus hakkasin mõtlema, et prooviks, mis juhtub kui metallpurkidele seda värvi panna ... Kuna üks konservipurk oligi just kuivamas, siis katsetasin ära ja kui värv kuivanud oli, siis oli see ilusti jäänud. Vaatasin värvitud purki, et mis nüüd edasi, vaatasin oma käsitöökappi ja silma jäid salvrätid ... ja selle katsetuse tulemusena olen nüüd kaunistatud ikka suure hulga metallist konservtoitude purke, erineva suuruses ja varasemad purgid on kõik kingikottidesse poetatud. Ja poodides käies vaatan alati salvrätte sellise pilguga, et kas selle pilte annaks purkidele kleepida või ei .

Selle tegemise juures on minu jaoks täidetud 2 põhilist märksõna - taaskasutus ja praktilisus

Nüüdki laupäeval tegin 4 salvrättidega kaunistatud metallpurki

Pildid siis teie ees (kahjuks ei ole kõiki purke pildistanud)monna posted @ 20:14 - Link - kommentaarid (1)110394 visits