monna ja tema lapsed
About Me
Age: 41
Location: Tartu
Zodiac Sign: vähk
Likes
Käsitöö - siin on minu jaoks tähtsamaks märksõnaks eelkõige taaskasutus, olgu selleks siis kas kommipaberid, plekkpurgid, T-särgid, reklaamlehed, munakarbid jne jne jne.

Juba paarkümmend aastat olen ma kogumise pisikuga nakatanud, õigemini lausa haigeks jäänud :) - kogun pildistatud loomadega, lindudega ja teiste fauna esindajatega postkaarte (neid on mul ca 8000) ja taskukalendreid (neid on mul ca 3000). Meeldib teha üle maailma kaardivahetusi, sh Postcrossing. See on teema, kus mul juttu jätkub kauemaks ...

Kokkamine on ka üks minu lemmiktegevustest, kuigi viimasel paaril aastal ei ole ma enam nii tubli olnud :). Aga siinses blogis saab ka kokkamisel olema õpris tähtis osa!
Dislikes

Link
Maagi susserdamised
Pereklubi - üks ütlemata mõnus koht ja seltskond!
Postcrossing
Minu kaardid vahetusteks
Minu taskukalendrid vahetusteks
SIIA lisan oma leitud ideede lingid
Tigramiehted blogi
Heli blogi
Buffini tegemised
Huvitavad taaskasutusideed laiast maailmast
Ehalille tegemised
MINU KOKANDUSALASED LINGID
Ly nokitseb - õpetused ja puha

Quote
Elu - see on üks pidev liikumine paremuse poole!
Archive
Viimased postitused
Mai 2012

Currently

Reading
Kuna paberil olevat kirjandust loen viimasel ajal harva, siis seda enam loen ma arvutis. Olen avastanud enda jaoks mitmed huvitavad blogid, millel hoian silma peal. Samuti enne kui ma võtan kätte mõne käsitööraamatu, otsin ma mustreid, ideid arvutist.

Last Movie

Listening to

monna ja tema lapsed
Mina olen monna. Käsitöös on minu jaoks peamiseks märksõnaks taaskasutus. Ning mis siin salata - teiste käsitööd armastavate inimeste blogide vaatamine, ideede kogumine võtab ka ikka väga palju aega :)
26 Mai 2012
Oihhh, kuidas aeg läheb ... Palju on tehtud sellel aastal, kuid näidata polegi aega olnud, ei tule kirjutamiseks vaimu. Kohusetundest teen küll pildid ära, kuid fotokasse needki jäänud seisma ...

Aga täna hommikul vaim virge ja mõtlesin, et panen siiski ühe töö kirja, õigemini lausa mitu asja .

Meil tuttavad ostsid mõnda aega tagasi endale uue kodu ja eile oli siis soolaleivapidu. Kuna oli juba ammu teada, et pidu tuleb ja kinki on vaja, siis oli mul aega seda teha .

Nii ma siis heegeldasin kolmele käterätile heegelpitsid.


A la pitse meeldib mulle väga heegeldada. Kunagi saigi selleks ostetud ka suur ports käterätte ja nüüd on aja jooksul need ka kauniks heegeldatud ja ka ära kingitud ja peabki minema uute käterättide jahile .Teiseks sai enda tehtud kingikotti pandud ka värvilised pesulõksud. Seda tööd alustasin ma ikka väga ammu, kuid nagu ikka, kadus vahepeal vaim ära, kuid lõpetatud sai ja ise ma jäin nendega päris rahule ja andis julgust veelgi teha . Tavalised puidust pesulõksud värvisin akrüülvärviga kollaseks. Esialgne plaan oli salvrätitehnikas peale panna salvrättidelt pilte, kuid ei leidnud oma suuuuuurest salvrättide pakist seda õiget ja nii saidki pesulõksud hoopis triibud. Kasutada saab siis kas laste piltide riputamiseks, või loomulikult ka pesu kuivama panekuksSoolaleivakingi juurde panin veel isekasvatatud rõdutomatite taimed, oma aiast korjatud piibelehed ja loomulikult ka enda aia rabarberitest tehtud plaadikoogimonna posted @ 06:27 - Link - kommentaarid (1)110396 visits