monna ja tema lapsed
About Me
Age: 41
Location: Tartu
Zodiac Sign: vähk
Likes
Käsitöö - siin on minu jaoks tähtsamaks märksõnaks eelkõige taaskasutus, olgu selleks siis kas kommipaberid, plekkpurgid, T-särgid, reklaamlehed, munakarbid jne jne jne.

Juba paarkümmend aastat olen ma kogumise pisikuga nakatanud, õigemini lausa haigeks jäänud :) - kogun pildistatud loomadega, lindudega ja teiste fauna esindajatega postkaarte (neid on mul ca 8000) ja taskukalendreid (neid on mul ca 3000). Meeldib teha üle maailma kaardivahetusi, sh Postcrossing. See on teema, kus mul juttu jätkub kauemaks ...

Kokkamine on ka üks minu lemmiktegevustest, kuigi viimasel paaril aastal ei ole ma enam nii tubli olnud :). Aga siinses blogis saab ka kokkamisel olema õpris tähtis osa!
Dislikes

Link
Maagi susserdamised
Pereklubi - üks ütlemata mõnus koht ja seltskond!
Postcrossing
Minu kaardid vahetusteks
Minu taskukalendrid vahetusteks
SIIA lisan oma leitud ideede lingid
Tigramiehted blogi
Heli blogi
Buffini tegemised
Huvitavad taaskasutusideed laiast maailmast
Ehalille tegemised
MINU KOKANDUSALASED LINGID
Ly nokitseb - õpetused ja puha

Quote
Elu - see on üks pidev liikumine paremuse poole!
Archive
Viimased postitused
Märts 2012

Currently

Reading
Kuna paberil olevat kirjandust loen viimasel ajal harva, siis seda enam loen ma arvutis. Olen avastanud enda jaoks mitmed huvitavad blogid, millel hoian silma peal. Samuti enne kui ma võtan kätte mõne käsitööraamatu, otsin ma mustreid, ideid arvutist.

Last Movie

Listening to

monna ja tema lapsed
Mina olen monna. Käsitöös on minu jaoks peamiseks märksõnaks taaskasutus. Ning mis siin salata - teiste käsitööd armastavate inimeste blogide vaatamine, ideede kogumine võtab ka ikka väga palju aega :)
28 Märts 2012
Värvispekter


Kuude värvid ja minu tööd on järgmised:
01 - jaanuar- valge nagu lumi (sibulavõrk)
02 - veebruar - punane nagu armastus (mobiilikott)
03 - märts - lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas
04 - aprill - roheline nagu esimesed hiirekõrvad
....

Sain valmis märtsikuu töö - lapse püksipõlvedele heegeldatud paigad

Märtsikuu värviga olin täiega jännis ... Ei tulnud mitte ühtegi head ideed pähe, kuigi lappasin teiste blogisid, antud teema pildialbumit, käsitööraamatuid, lõnga-, kangapoodides viibisin mitmeid kordi ...

Aga lahendus tuli sealt, kust ei osanud seda oodatagi , ühel õhtul lapsele lasteaeda järgi minnes oli tema lemmik-legginsitel ühe põlve peale auk sisse kulunud ja see oli väga suur tragöödia 4-aastase tüdruku jaoks. Kuna püksid olid tumelillad, siis kargaski mulle pähe idee - püüan teha lillat tooni paranduse, paikamise.

Lõngapoest sai toodud tumelilla iirisniit ja heegeldasin 2 motiivi. Õmblesin need pükstele käsitsi peale. Aga kuna trikotaazile oli päris kehva õmmelda, siis panin pükste sisse suurema kruusi ja nii venis trikotaaz suuremaks ja sain motiivid ilusti peale ja kruusi välja võttes tõmbus riie kokku ja motiivid jäid ka ilusti - ehk siis jäi riidele ja motiivile veidi venimisruumi

Tulemusega olin rahul nii mina kui tüdruk ja seega saigi ühe õhtuga märtsikuu lilla mure lahenduse

Pildid:


Ja nüüd saab siis asuda rohelise värvi juurde

monna posted @ 22:28 - Link - kommentaarid110390 visits